Horrorfield

Opis gry keyboard_arrow_down
Horrorfield mmorpg
1,00 / 5

Horrorfield to sieciowy, drużynowy survival horror, który umożliwia graczom wcielenie się nie tylko w walczących o życie członków zespołu ocalałych, ale także w psychopatycznego mordercę ścigającego pozostałych. Dla każdego coś miłego.


Warstwa Fabularna

Horrorfield ukazuje wydarzenia na terenie opustoszałego szpitala psychiatrycznego. W okolicy swoją kryjówkę założył bezwzględny psychopata, który morduje każdego, kto nie zdąży przed nim uciec. Grupa podróżników niefortunnie znalazła się właśnie w tym miejscu. Teraz jedyną szansą na przeżycie jest ucieczka.

Rozgrywka

W ogólnym założeniu zabawa w Horrorfield polega na sieciowych potyczkach, w których bierze udział kilku graczy. Gra jest asymetryczna - jedna z drużyn składa się z kilku ludzi walczących o przetrwanie, po drugiej zaś stronie występuje ich oprawca, w którego jeden z graczy wciela się samotnie. Do wyboru użytkowników oddano cały szereg postaci reprezentujących zarówno zagubione duszyczki, jak i psychopatycznego mordercę. Każdą z nich można dowolnie rozwijać i ulepszać o nowe umiejętności przydatne w walce.

Rozgrywka przebiega w czasie rzeczywistym. Drużyna wycieczkowiczów musi w jak najszybszym czasie wydostać się z zamkniętego terenu. Gracz wcielający się w psychola musi rzecz jasna złapać lub zabić wszystkich pozostałych. Do osiągnięcia celu obie strony wykorzystują rozmaite specjalne umiejętności i przedmioty. Aby otworzyć drzwi prowadzace do wolności, należy uruchomić wszystkie generatory, a więc czasowo odsłonić się, stając się łatwą ofiarą. Oprawca w tym czasie tropi ofiary i pokonuje przeszkody siłowo.

Technikalia

Gra została wydana na urządzenia mobilne przez Skytec Games. Trójwymiarowa, realistyczna grafika w ciekawy sposób przedstawia ponure realia i dobrze oddaje klimat horroru.

W jednym meczu może brać udział maksymalnie sześciu graczy: pięciu ocalałych i jeden psychopata.

Zobacz także

0 komentarzy