Hotel Hideaway

Opis gry keyboard_arrow_down
Hotel hideaway mmorpg1
3,00 / 5

Hotel Hideaway jest towarzyską grą MMO, wieloosobowym symulatorem, w którym gracze wcielają się w gości najbardziej imprezowego hotelu świata.


Warstwa Fabularna

Odgrywanie postaci jest najważniejszym elementem Hotel Hideaway. Oprócz wprowadzenia fabularnego, questów oraz rozmaitych sekretów, historię piszą sami gracze. Twórcy przygotowali grę pod tym względem, oferując cały komplet niezbędnych narzędzi, takich jak czat i system emotek.

Zabawa odbywa się w klimacie przypominającym prawdziwą współczesność.

Rozgrywka

Luźna, towarzyska rozgrywka rozpoczyna się z chwilą stworzenia postaci. Gracze dostają do dyspozycji mnóstwo możliwości personalizacji. Zmiana ubrań czy fryzur jest jedną z podstawowych czynności w dalszej grze. Oczywiście oprócz rozmów i interakcji z pozostałymi gośćmi hotelu, czyli innymi graczami. Każdy z nich ma przypisany własny pokój, który może dowolnie umeblować. Atrakcyjne wnętrze stanowi zachętę dla pozostałych gości do przyjęcia zaproszenia na ewentualną prywatkę. Jednocześnie takie pomieszczenie może stać się samotnią i twierdzą danego gracza.

Oprócz tych wszystkich atrakcji użytkownicy mogą liczyć na możliwość zwiedzania ciekawych miejsc poza hotelem, tematyczne imprezy na świeżym powietrzu lub różne zadania.

Technikalia

Hotel Hideaway to gra oferująca luźną zabawę w trójwymiarowym środowisku gry. Grafika jest kolorowa i pogodna, w komiksowej stylistyce.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz