Hunt: Showdown

Opis gry keyboard_arrow_down
Hunt showdown mmorpg
5,00 / 5

Hunt: Showdown to wyjątkowa gra łącząca w sobie cechy wielu gatunków - od survival horroru po battle royale. W unikatowym, mrocznym klimacie bagien Luizjany graczom przychodzi toczyć desperacką walkę o przetrwanie w wieloosobowych starciach z potworami zamieszkującymi bagna, a także z innymi graczami.


Warstwa Fabularna

Historia opowiedziana w tej grze zabiera graczy do Luizjany w XIX wieku. Rozległe tereny pokyte bagnami stały się domem dzikich potworów wyjętych wprost z koszmarów, legend i ogniskowych opowieści. Gracz wciela się w rolę członka grupy nieugiętych rewolwerowców - łowców nagród, którzy podjęli się odważnej misji oczyszczenia bagien z nieporządanych lokatorów. Wizję sukcesu takiej wyprawy podnieca rzecz jasna obietnica sowitej nagrody.

Rozgrywka

Gra nastawiona jest na zaciętą rywalizację i opiera się o multiplayerowe mecze. W rozgrywce bierze udział pięć dwuosobowych zespołów, które z początkiem meczu mogą nawet współpracować. Gracze muszą bowiem wytropić i zgładzić lokalną zmorę, która jest celem misji. Dopiero po wysłaniu bestii do piekła zaczyna się prawdziwa zabawa PvP. Pozbawiona tchu maszkara pozostawia po sobie skarb, który gracze muszą zabezpieczyć i wynieść poza mapę. Sęk w tym, że ten skarb nie jest przypisany wyłącznie do drużyny, która go zdobyła, więc wystarczy, by rywale poczekali, aż ktoś ubije bestię i ruszyli do ataku. Bogactwo zdobyte na tej drodze jest tak samo cenne, jak zwyczajne ubicie potwora i ucieczka z pobojowiska.

Sama rozgrywka została zaprojektowana w ten sposób, by doskonale odzwierciedlić fabułę. Zwycięstwo w misji zapewnia graczom sporą sumkę, za którą mogą zakupić lepsze wyposażenie dla swoich postaci. Śmierć prowadzonego przez gracza bohatera oznacza koniec jego przygody - nie ma drugiego życia, jednak zdobyte przez niego doświadczenie zostaje przekazane do specjalnej puli, która umożliwia rozwój pozostałych postaci. Nowi bohaterowie są dostępni dla graczy po kolejnych zwycięskich potyczkach.

Sama mechanika walki polega na zręczności i jest dynamiczna. Jako, że otoczka fabularna mówi o Ameryce w XIX wieku, gracze mają dostęp do adekwatnego arsenału, w tym strzelb i rewolwerów.

Technikalia

Środowisko gry doskonale reaguje na poczynania graczy, a sztuczna inteligencja prowadząca monstra dba o to, by uczestnikom zabawy nie było zbyt łatwo przeskoczyć do etapu PvP.

Za tę produkcję odpawiada stale udoskonalające własny silnik studio Crytec. Poziom graficzny Hunt: Showdown stoi na bardzo wysokim poziomie, detale są dopracowane, a całość prezentuje się niezwykle realistycznie, co potęguje mroczny klimat gry.

Gra jest brutalna i przenaczona dla dorosłych graczy.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Najnowsze video

Forum dyskusyjne

Dodaj nas

Ankieta

Na jakim modelu powinna działać nasza wersja Lost Ark Online?

Wyniki

Obrazek dnia

Eso

Kalendarz