Jade Dynasty

Opis gry keyboard_arrow_down
Jadedynasty
3,45 / 5

Czy szukaliście kiedyś gry tak wciągającej, że zamieni smutne jesienne oraz zimowe wieczory w przygodę po orientalnym świecie? Jeśli tak to Jade Dynasty jest czymś dla was!

Grafika jest cudowna(oczywiście na maksymalnych ustawieniach, ale to szczegół). Wymagania są dość niskie, dlatego gra pociągnie również na starszych pecetach. Grywalność 100%, a do tego system petów, legalnego bota (to esper, latający kryształ wokół ciebie), gildii oraz sojuszy.

Grę zaczynamy ze statusem "initiate", a po zdobyciu 15 poziomów mamy do wyboru jedną z 5 klas: Vim, Lupin, Jadeon, Skysong lub Modo. Różnią się od siebie systemem walki, czarów oraz wyglądem. Po wybraniu klasy twoja postać dostaje dajmy na to "Lupin Tier 1", na 45 lvl jest zadanie na "Lupin Tier 2", natomiast na 75 poziomie wykonamy questa na "Lupin Tier 3". Śmigamy tak, aż do Tieru 5 na 135 poziomie.

Według mnie gra się nie nudzi i jest dobrą rozrywką na na wypełnienie wolnego czasu. Warto też dodać, że grę stworzyli twórcy Perfect World oraz gry Ether Saga Online, dlatego na pewno Jade Dynasty to pozycja obowiązkowa dla fanów tych gier oraz dla ludzi głodnych niesamowitych wrażeń.

Dodała: Elektra

Tu byłem. Duch.

Zobacz także

55 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Ff

Kalendarz