Janus VR

Opis gry keyboard_arrow_down
Janusvr
0,00 / 5

Janus VR to wyjątkowa gra MMO, która pozwala na dosłowną wirtualizację internetu.

Ten tytuł to rozbudowany program, który przetwarza środowisko, w którym pracują przeglądarki internetowe na środowisko wirtualne. W skrócie jest to złożone oprogramowanie, które pozwala użykownikom na podróżowanie po rozmaitych witrynach internetowych (dodawanych przez użytkowników), korzystając ze specjalnych przejść/portali. Gracze mogą dzięki temu dosłownie spacerować w internecie. Każda strona ma własny mini-świat (również budowany przez graczy), w którym w zasadzie możemy nie tylko przeglądać treści, a może on być wypełniony rozmaitymi, ciekawymi modułami. 

Gra pozwala także na rozmaite interakcje pomiędzy użytkownikami, czatowanie, a nawet nadawanie tego, co właśnie robimy dla pozostałych członków drużyny (tak, można łączyć się w party i wspólnie przemierzać wirtualne światy).

Innymi słowy, Janus VR to coś, czego jeszcze nie było. Pierwsze steamowe recenzje użytkowników są pozytywne, co świadczy o tym, że posiadacze zestawów VR powinni przynajmniej sprawdzić ten tytuł, zwłaszcza, że Janus VR wystartował jak darmowy produkt.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz