Knight and Magic

Opis gry keyboard_arrow_down
Knight and magic1
5,00 / 5

Knight and Magic to kolorowe mobilne MMORPG osadzone w fantastycznej rzeczywistości, które śmiało można polecić nawet młodszym graczom.


Warstwa Fabularna

Szczęście mieszkańców świata Knight and Magic zostało zakłócone, gdy z niebazaczęły spadać na ziemię tajemnicze świecące obiekty. To niezwykłe wydarzenie doprowadziło do przebudzenia potężnych potworów, które teraz pustoszą królestwo. Gracze wcielają się w bohaterów powołanych, by rozwikłać zagadkę pojawienia się tych okropności i przywrócić światu jego dawne oblicze.

Rozgrywka

Rozgrywka polega na ciągłym rozwoju postaci i poznawaniu fabuły, która w tym przypadku, pomimo prostoty tej produkcji, została przygotowana w interesującym tonie. Akcja toczy się w czasie rzeczywistym, a gracze tradycyjnie mogą swobodnie przemierzać świat składający się z instancjowanych, ale rozległych lokacji. Twórcy zadbali o sporo funkcji społecznościowych - możliwe jest zbieranie się w drużyny, gildie, branie udziału we wspólnych eventach oraz rywalizacji PvP.

Gracze na wyoskich poziomach mogą spodziewać się ciekawych bitew klanowych na zasadach MOBA. Drużyny zwycięskie w takich potyczkach otrzymują wyjątkowe nagrody.

Technikalia

Knight and Magic to kolorowa, dwurymiarowa produkcja, która powinna bez problemu współpracować także ze starszymi urządzeniami.

Za tę produkcję odpowiada studio Teamobi World.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

New World to najlepszy czy najgorszy MMORPG tego roku?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz