Last Survivor

Opis gry keyboard_arrow_down
Lastsurvivor
0,00 / 5

Last Survivor to sieciowa gra akcji z elementami MMO, osadzona w postapokaliptycznym świecie.

Ten tytuł oferuje nietypowe podejście do tematu i ciężko o porówanie do innych gier z gatunku. Przede wszystkim w przypadku Last Survivor postawiono na walkę w zwarciu, co ucieszy na pewno wszystkich tych, którym nie przypadły do gustu gry polegające na wytrwałym kampieniu ze snajperką w rękach. Walczyć możemy głównie przy pomocy samodzielnie przez nas skonstruowanych narzędzi - desek nabitych gwoździami, maczet z ostrzem wykonanym z kawałka znalezionej blachy itp. Znajdziemy tutaj również broń palną, jednak nie jest ona tak skuteczna, jak w przypadku większości innych tytułów.

Rozgrywka odbywa się w trybie Battle Royale - są to krótkie, dynamiczne potyczki, na koniec których może pozostać przy życiu tylko jeden z graczy i do niego należy chwała oraz łupy. Podczas każdej rozgrywki rozwijamy swoją postać, zdobywając kolejne poziomy od zera, a jednocześnie każda postać może rozwijać się niezależnie, korzystając z permenentnego, globalnego systemu rozwoju postaci. Możemy dobierać kolejne umiejętności tak, by wykreować naprawdę unikatowego wojownika - możemy na przykład postawić na wytrzymałość i zwinność, albo pójść w zupełnie inną stronę i stworzyć siłacza, który będzie powalał przeciwników swoimi ciosami (o ile będą celne).

Ciekawe jest też podejście do tematu craftingu - broń możemy nie tylko tworzyć, ale także i ulepszać, o ile dysponujemy odpowiednimi materiałami, które musimy samodzielnie zdobyć.

Zobacz także

0 komentarzy