Last Tide

Opis gry keyboard_arrow_down
Last tide mmorpg
5,00 / 5

Last Tide to nietypowa sieciowa gra akcji, która zabiera graczy w mroczne odmęty oceanicznej toni. Grupa 100 nurków rywalizuje w podwodnym, pełnym niebezpieczeństw środowisku w znanym i lubianym trybie battle royale.


Warstwa Fabularna

Akcja Last Tide bazuje na multiplayerowej rozgrywce, więc nie znajdziemy w tej produkcji kampanii fabularnej. Rozgrywka toczy się w bliżej nieokreślonej, przypominającej naszą teraźniejszość rzeczywistości, w której trwa zacięta rywalizacja o tytuł elitarnego nurka.

Rozgrywka

Dynamiczna rozgrywka wymaga od graczy nie tylko precyzji w celowaniu, ale także wyjątkowego sprytu. Last Tide oferuje masywne bitwy dla setki graczy, którzy zostają wrzuceni na głębokie wody (dosłownie). Ocean jest wypełniony graczami, tajemniczymi ruinami, wrakami statków oraz oceanicznym życiem. Te ostatnie może przybrać formę nie tylko bujnej roślinności czy ławic kolorowych, tropikalnych rybek, ale także krwiożerczych rekinów, które chętnie skosztują mięsa nieostrożnych nurków. Oprócz tych niebezpieczeństw zawodnicy muszą mieć na uwadze zabłąkane torpedy oraz bomby zrzucane przez przelatujące myśliwce. Podwodną rozgrywkę dodatkowo utrudnia opór wody, który spowalnia ruchy postaci.

Gracze korzystają z wachlarza przystosowanej do podwodnej walki broni palnej. Przeszukując osiadłe na dnie wraki statków czy ruiny, gracze znajdują dodatkowe elementy wyposażania, dzięki którym mogą sprawniej eliminować wrogów lub znikać z zasięgu rekinów.

Zwycięzcą każdej potyczki może być tylko jedna osoba, która uzyskuje wówczas odpowiednie miejsce na tabeli wyników oraz upragniony tytuł mistrza głębin. Możliwa jest także gra drużynowa.

Technikalia

Last Tide oferuje dynamiczną rozgrywkę i dużą swobodę ruchów, nadając jednocześnie świeżości gatunkowi battle royale. Podwodny klimat, realistyczna stylistyka i dopracowana szata graficzna to znaki szczególne tej gry. Gra powstała na silniku Unreal Engine.

Za produkcję odpowiada studio Digital Confectioners, które ma w swoim portfolio Depth, czyli dobrze przyjętą grę PvP pozwalającą wcielić się nie tylko w nurka, ale i w rekina.

Zobacz także

0 komentarzy