LastCraft Survival

Opis gry keyboard_arrow_down
Lastcraft survival mmorpg 1
5,00 / 5

LastCraft Survival to postapokaliptyczne mobilne MMO z wokselową grafiką 3D i otwartym światem. Na graczy czekają między innymi hordy zombie, wyzwania PvP, crafting i budowanie schronień.


Warstwa Fabularna

Świat gry jest podobny do naszej Ziemi. Wraz z postępami gracza zmienia się i dostosowuje, ukazując coraz bardziej przygnębiające i złożone lokacje. W tej rzeczywistości wybuchła III wojna światowa. Przetrwać udało się jedynie nielicznym, którzy teraz rozpaczliwie poszukują zasobów i bezpiecznego schronienia. Każdy dzień może być tym ostatnim, więc takie podejście jest uzasadnione. Prócz band łupieżców na graczy czeka ponad 50 rodzajów przeciwników, w tym zombie.

Rozgrywka

Pomimo "kwadratowej" grafiki LastCraft Survival jest bardzo złożoną produkcją. Akcja toczy się w czasie rzeczywistym i zapewnia użytkownikom całą masę przydatnych mechanik. Choć sama walka zazwyczaj sprowadza się do celnego strzelania do przeciwników, to przygotowanie się do niej i przetrwanie poza nią nie jest już takie proste.

Rozbudowane systemu ekwipunku i craftingu pozwalają na wykorzystanie kilkuset receptur, z których może powstać cała gama użytecznych przedmiotów - od apteczek po karabiny laserowe. Podobnie wygląda temat housingu, który wykorzystuje mechnikę budowy z bloczków. W tym wypadku jednak domki nie służą jako ozdoba, ale jako autentyczna ochrona przed zagrożeniem z zewnątrz. Z niewielkich budynków szybko mogą przeistoczyć się w prawdziwe bazy, więc trudno też mówić o "domkach".

Śmierć postaci powoduje utratę części ekwipunku.

Technikalia

LastCraft Survival to gra z charakterystyczną dla Minecrafta wokselową grafiką.

Zobacz także

0 komentarzy