Lead and Gold: Gangs of the Wild West

Opis gry keyboard_arrow_down
Lead and gold mmorpg
5,00 / 5

Lead and Gold: Gangs of the Wild West to trzecioosobowa strzelanka, której akcja toczy się na dzikim zachodzie. Ten tytuł często jest określany przez graczy jako westernowe Team Fortress.


Warstwa Fabularna

Gra przedstawia Amerykę w czasie znanym z filmowych westernów. Gracze przyjmują role bandytów, członków niebezpiecznych gangów i biorą udział w rozmaitych misjach, z których każda ma swoją unikatową, aczkolwiek nierozbudowaną fabułę.

Rozgrywka

Zabawa polega na sieciowych starciach w instancjowanych lokacjach, możliwiając rozgrywkę w jednym z wielu dostępnych trybów. Może to być klasyczna zespołowa rywalizacja PvP lub polegająca na współpracy graczy misja kooperacyjna. Podczas takich misji użytkownicy dokonują napadów na banki czy kopalnie złota i zmagają się z kierowanymi przez sztuczną inteligencję botami wcielającymi się w stróżów prawa lub oprychów wynajętych do ochrony konkretnych miejsc.

Walka polega głównie na wymianie ognia, a więc liczy się przede wszystkim refleks i precyzja. Do dyspozycji graczy oddano różne klasy postaci, z których każda dysponuje unikatowymi umiejętnościami.

Technikalia

Lead and Gold: Gangs of the Wild West prezentuje wysoki poziom trójwymiarowej grafiki (jak na swoje czasy) i dynamiczną rozgrywkę. Świat gry zostal odwzorowany z zachowaniem realizmu.

Za tę produkcję odpowiada studio Fatshark.

Zobacz także

0 komentarzy