League of Ninja

Opis gry keyboard_arrow_down
League of ninja mmorpg
5,00 / 5

Mugen z mechaniką MOBA? Tak można właśnie określić League of Ninja, dwuwymiarową grę MOBA z widokiem side-scroll, w której zawodnikami są bohaterowie znanych anime.


Warstwa Fabularna

Gra sama w sobie nie grzeszy rozbudowaną fabułą. Najważniejsi są bohaterowie, a ci pochodza z różnych anime. Wprowadza to mały chaos, który gracze muszą tłumaczyć sobie na swój sposób, przykładowo improwizową historią o połączeniu różnych światów/wymiarów.

Rozgrywka

Sama rozgrywka odbywa się na zasadach znanych z gier MOBA. Kilku bohaterów stanowiących drużynę walczy przeciwko oponentom pośród zastępów maszerujących posłusznie przed siebie postaci niezależnych. Celem bitwy jest klasyczne zniszczenie bazy przeciwników. Podczas trwania takiego meczu prowadzeni przez ludzi herosi rozwijają się, zdobywając punkty doświadczenia, tym samym odblokowując lepsze umiejętności.

Opanowanie sterowania nie jest trudne. Akcja gry toczy się w czasie rzeczywistym, jednak w tempie umożliwiającym spokojne zapoznanie się z mechaniką.

Technikalia

League of Ninja prezentuje kolorową, kreskówką grafikę w stylistyce Pixel Art. Gra jest lekka i nie wymaga potężnego sprzętu, by ją uruchomić.

W jednym meczu może brać udział maksymalnie 10 graczy.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

New World to najlepszy czy najgorszy MMORPG tego roku?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz