Like a Boss

Opis gry keyboard_arrow_down
Likeaboss mmorpg
1,00 / 5

Like a Boss to gra, w której wcielasz się w najpotężniejszego złego gościa w okolicy, którego głównym zajęciem jest uprzykrzanie życia bohaterom MMORPG-ów. W tej grze możesz stać się bossem świata fantasy, prawdziwym antagonistą i arcywrogiem.


Warstwa Fabularna

Like a Boss pozwala na wcielenie się w tytułowego bossa i spojrzenie na świat jego oczami. W tym przypadku bohaterowie, w których zazwyczaj wcielają się gracze, są najeźdźcami. Boss siłą rzeczy musi bronić swoich lochów, sługusów i skarbów, których łakną pazerni herosi. Czas, by zakończyć inwazję nieprzyjaciół i oczyszczanie podziemi z epickich skarbów, które nie bez powodu zostały ukryte...

Rozgrywka

Gracze zaczynają zabawę od wyboru rasy i klasy postaci, co jest nawiązaniem do klasycznych RPG-ów. W trakcie rozgrywki postać nabiera siły i rozwija swoje cechy w oparciu o drzewko umiejętności. Przewidziano także system craftingu, dzięki któremu gracze mogą uzbroić i wyposażyć swoich bossów.

Sednem rozgrywki są potyczki w podziemiach, stanowiące symulację bohaterskich przygód herosów z różnych zakątków królestwa. Walka toczy się w czasie rzeczywistym. W jej trakcie gracze mogą swobodnie kontrolować swoich bossów, by przebijać się przez bohaterskie zastępy.

Uczestnicy zabawy mogą korzystać z funkcji społecznościowych, takich jak gildie. Dzięki nim mogą zbierać się w grupy i razem z innymi graczami podejmować się poważniejszych zadań. Dla fanów PvP przygotowano globalne rankingi oraz możliwość ataków na innych bossów.

Technikalia

Like a Boss to gra, która została zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych. Nieco kanciasta, ale humorystyczna tonacja trójwymiarowej grafiki oraz klimatyczna muzyka pomagają we wczuciu się w atmosferę tej produkcji.

Za wydanie odpowiada studio Versus Evil.

Zobacz także

0 komentarzy