Long Live Santa!

Opis gry keyboard_arrow_down
Long live santa mmorpg
5,00 / 5

Long Live Santa! to humorystyczna gra TPP, która umożliwia wieloosobową zabawę w bożonarodzeniowym nastroju. Pozornie jednak jest to gra dla dzieci, w rzeczywistości oferuje jednak całkiem krwawą rozgrywkę w prostej, wokselowej stylistyce i o dosyć nietypowej tematyce.


Warstwa Fabularna

Fabuła tej gry jest prosta i konkretna, ale trzeba przynzać, że całkiem innowacyjna. Mikołaj zwany świętym, ten znany z czerwonego stroju, worka z prezentami, reniferów i bujnej, białej brody, nie żyje. Wszyscy brodacze Norwegii stają więc do walki na śmierć i życie o najcenniejszą z nagród, czyli o możliwość zostania nowym św. Mikołajem...

Rozgrywka

Wokselowa grafika zdardza prostotę tej produkcji, która rzeczywiście koncentruje się wyłącznie na szybkiej i satysfakcjonującej rozgrywce bez zbędnych dodatków. Gracze walczą w trybie battle royale, obserwując swoich Mikołajów z perspektywy trzecioosobowej. Akcja jest intensywna i dynamiczna, a same zasady gry nieskomplikowane.

Wraz z początkiem każdego meczu gracze muszą znaleźć ukrytą na mapie broń (lub dostatecznie szybko dostać się na miejsce zrzutu skrzyń z ekwipunkiem, które od czasu do czasu wspomagają graczy), a następnie zwyczajnie pozbyć się rywali na dowolny sposób. Pośród dostępnych rodzajów broni znalazły się strzelające cukierkami kusze, miecze, cała gama broni palnej, a nawet zaciśnięte pięści. Jednym z urozmaiceń na polu bitwy jest możliwość jazdy na reniferze.

Technikalia

Stylistyka Long Live Santa! jest prosta, wokselowa i kreskówkowa, jednak krew tryskająca beztrosko z poległych Mikołajów przemawia za tym, by jednak nie polecać tej gry najmłodszym.

W jednym meczu może wziąć udział maksymalnie 20 graczy.

Zobacz także

0 komentarzy