Lordmancer II

Opis gry keyboard_arrow_down
Lordmancer ii mmorpg
5,00 / 5

Lordmancer II to bezpośrednia kontynuacja gry Lordmancer z 2008 roku będąca ciekawym połączeniem mechanik klasycznych dla MMORPG ze strategiczną, turową walką na styl Heroes of Might and Magic.


Warstwa Fabularna

Rozgrywka toczy się  fikcyjnym świecie wypełnionym magią i fantastycznymi istotami. Mroczna ciemność wdzierająca się do kolejnych krain napotyka na opór w postaci mieczy bohaterow, w których wcielają się gracze. Ważnym wątkiem w fabule jest również rywalizacja pomiędzy uczestnikami zabawy o tytuł Lordmancera.

Rozgrywka

Gracze mogą eksplorować w pełni otwarty, trójwymiarowy świat gry. W trakcie zabawy nie tylko rozwijają swoich bohaterów, ale także gromadzą własne armie, które mają maszerować i walczyć ramię w ramię ze swymi dowódcami. Walka toczy się turowo na podzielonych na segmenty polach bitew w stylu znanym z gier Heroes of Might and Magic. Gracz kontroluje każdą jednostkę z osobna, decydując o jej ruchach w trakcie jej tury.

Możliwa jest współpraca pomiędzy graczami, którzy działają razem zakładając klany, handlując, a nawet wznosząc klanowe zamki. Te ostatnie są przedmiotem sporów pomiędzy klanami i spychają graczy do nieuchronnego konfliktu i walki o terytorium. Zarówno fani PvP, jak i PvE poczują się jak w domu.

Technikalia

Lordmancer II to darmowa gra, jednak umożliwia kopanie kryptowaluty w czasie rozgrywki i płacenie nią za dodatkową zawartość. Gra prezentuje kolorową, trójwymiarową grafikę oraz przyjemne dla oka animacje.

Za tę produkcję odpowiada studio Active Games.

Zobacz także

0 komentarzy