Luna Fantasy

Opis gry keyboard_arrow_down
Luna fantasy mmorpg
5,00 / 5

Luna Fantasy to wesołe, mobilne MMORPG w stylu anime, które jest skierowane do najmłodszych graczy. System housingu, mountów, petów oraz ciekawe mechaniki rozmaitych aktywności i funkcji społecznościowych czynią z tej produkcji interesującą grę towarzyską.


Warstwa Fabularna

Rozgrywka w Luna Fantasy toczy się w fantastycznym uniwersum pełnym magii, baśniowych istot i niespodzianek. Sam świat gry jest ogromny i kolorowy, jednak jego historię piszą  gracze. Nie mamy tutaj epickiej przygody w celu ratowania ginącego świata z łap sił ciemności, długich i skomplikowanych questów czy przesyconych efektami specjalnymi trailerów mających za zadanie przybliżyć graczom fabułę gry.

Ta mobilna produkcja MMORPG skupia się głównie na funkcjach społecznościowych, stanowiąc doskonałe pole do zabawy z odgrywaniem postaci.

Rozgrywka

Pomimo tego, że Luna Fantasy to kolorowa gra MMO skierowana do najmłodszych graczy, nie zabrakło w niej systemu walki. Ci, którzy poczują potrzebę prawdziwej przygody, mogą spróbować swoich sił przeciwko istotom zamieszkującym rozległy świat gry. Mogą to być dzikie zwierzęta lub nawet potężne, gigantyczne monstra.

Twórcy tej gry zadbali także o cały szereg różnych aktywności, które pozwalają na ciekawe spędzanie czasu w towarzystwie innych graczy, wliczając w to taniec, łowienie ryb czy zwiedzanie posiadłości w całości zaprojektowanych przez osoby grające w Luna Fantasy. Każdy z graczy dostaje własny kawałek ziemi, którym może zarządzać wedle własnego uznania. Gracze mogą na przykład zakładać ogrody na swoich posesjach i pielęgnować kwiaty czy warzywa lub organizować huczne przyjęcia dla większego grona znajomych. Te aktywności mają własne mechaniki, przykładowo podczas tańca uczestnicy zabawy korzystają z około 30 różnych kroków tanecznych.

Personalizacja postaci odbywa się od momentu jej tworzenia, kiedy to gracze wybierają określoną rasę, płeć i klasę. W czasie dalszej gry kolekcjonują kolejne elementy ekwipunku, które wpływają bezpośrednio na ich wizerunek. Możliwe jest także posiadanie własnego wierzchowca oraz pupilka, a nawet małżonka pod postacią innego gracza.

Nie zabrakło także systemów grupowania się w drużyny oraz gildie.

Technikalia

Stylistyka trójwymiarowej grafiki zastosowanej w tej grze jest wesoła, kolorowa i przyjemna dla oka. Prócz tradycyjnego dla MMORPG widoku zza pleców prowadzonej postaci gracze mogą przełączać pomiędzy różnymi trybami kamery - dostępny jest nawet tryb swobodny.

Gra skierowana do najmłodszych graczy (PEGI 3).

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Ff

Kalendarz