Mad GunZ

Opis gry keyboard_arrow_down
Mad gunz mmorpg1
5,00 / 5

Mad Gunz to sieciowa strzelanka, która powstała z myślą o urzadzeniach mobilnych. Trójwymiarowa, pikselowa grafika w stylu Minecrafta łączy się z zasadami znanymi z Fortnite.


Warstwa Fabularna

Za sprawą tajemniczego zjawiska świat staje na głowie. Normalne do tej pory ulice wypełniają się uzbrojonymi po zęby kurczakami, jednorożcami i wybuchającymi chomikami. Nikt do końca nie wie, co i dlaczego tak się stało, ale jedno jest pewne - przetrwa najsilniejszy.

Rozgrywka

Mad Gunz umożliwia niemal klasyczną, pierwszoosobową rozgrywkę na zasadach battle royale, połączoną z systememami craftingu i budowania oraz zwariowanym humorem. Gracze mają do dyspozycji pistolety na banany, miotacze chomików czy nawet... damskie torebki z psami w środku. Twórcy tej produkcji reklamują ją jako najbardziej szurniętą grę tego typu we wszechświecie. Być może mają rację.

Rozgrywka jest dynamiczna i wymagająca. Gracze ścierają się na wybranym polu bitwy na śmierć i życie - każdy z nich ma tylko jedną szansę, śmierć postaci oznacza bowiem koniec gry. Ostatni zawodnik, który pozostanie przy życiu, wygrywa mecz. Aby osiągną wygraną ważne jest nie tylko umiejętne prowadzenie ostrzału, ale także projektowanie zabudowań.

Gra oferuje także inne, wielosobowe tryby rozgrywki.

Technikalia

Mad GunZ może się pochwalić sympatyczną, kolorową grafiką i naprawdę zwariowanymi pomysłami, które znalazły swoje odzwierciedlenie podczas rozgrywki. Trójwymiarowa grafika stoi na przyzwoitym poziomie pomimo tego, że wszystkie tekstury zostały zaprezentowane w wokselowej stylistyce oraz zważywszy na to, że jest to produkcja mobilna.

Za ten projekt odpowiada studio Mad Pixel LTD.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz