Megalith

Opis gry keyboard_arrow_down
Megalith mmorpg
0,00 / 5

Megalith to dynamiczna gra akcji łącząca w sobie elementy dwóch gatunków: Hero Shooterów oraz gier MOBA. Gracze biorą udział w wielkim starciu tytanów, którego zwycięzca zostanie bogiem.


Warstwa Fabularna

Akcja gry ukazuje fikcyjną rzeczywistość przedhistorycznej Ziemi. Gracze wcielają się w pierwotnych mieszkańców planety, potężnych tytanów, którzy stają do ostatecznej walki. Ryzyko jest ogromne, ale nagroda jest wspaniała - zwycięzca ma bowiem stać się bogiem.

Rozgrywka

Megalith skupia się na wieloosobowych potyczkach, oferując możliwość wzięcia udziału w zabawie łączącej w sobie cechy strzelanek oraz gier MOBA. Gracze prowadzą swoich bohaterów w widoku pierwszoosobowym i walczą za pomocą potężnych broni dystansowych. W trakcie zabawy mogą również wykorzystywać specjalne zdolności swoich postaci, które mogą swobodnie dobierać zgodnie ze swoimi preferencjami i taktyką.

Oprócz samych bohaterów na polach bitew pojawią się jednostki niezależne, które reprezentują wojska danego bohatera lub frakcji. Środowisko ulega destrukcji, więc korzystanie z osłon terenowych jest równie ważne, co pozbawianie ich przeciwników.

Technikalia

Megalith to gra, która powstała z myślą o wirtualnej rzeczywistości. Rozgrywka jest płynna, a trójwymiarowa grafika prezentuje się na przyzwoitym poziomie. Za produkcję odpowiada studio Distruptive Games.

W jednym meczu może brać udział maksymalnie czterech graczy.

Zobacz także

0 komentarzy