Mia Online

Opis gry keyboard_arrow_down
Mia online mmorpg
0,00 / 5

Mia Online to mobilne MMORPG akcji ze zręcznościową walką, otwartym światem i zacięciem na PvP, które jest inspirowane Władcą Pierścieni z domieszką mangowej stylistyki.


Warstwa Fabularna

Mia Online przenosi graczy właśnie do Śródziemia, a w linii fabularnej widać mocną inspirację trylogią Tolkiena. W grze co rusz przewija się temat tajemniczych pierścieni zapewniających niesamowitą moc, a gracze mogą stworzyć swoją postać, wybierając z orientalnych wersji klasycznych ras fantasy. Gra oferuje jednak własne historie opowiedziane podczas wypełniania zadań oraz zupełnie inne ujęcie tego tematu, wliczając w to wprowadzenie mocno odmiennego bestiariusza.

Rozgrywka

Mia Online koncentruje się na PvP, czyli rywalizacji pomiędzy graczami. W trakcie zabawy zostają wprowadzeni w historię wojen pomiędzy różnymi narodami zamieszkującymi ten fantastyczny świat. Niezależnie od swoich poglądów, stają się częścią machiny wojennej swojej nacji i biorą udział w potyczkach nie tylko przeciwko postaciom niezależnym, ale także w masowych bitwach pomiędzy samymi graczami.

Gra oferuje także nieliniowy system rozwoju postaci oraz ciekawą fabułę, której rozwój jest uzależniony od postępów uczestników zabawy. Twórcy tej produkcji zadbali też o cały zestaw opcji umożliwiających swobodną personalizację bohaterów.

Technikalia

Mia Online prezentuje stosunkowo wysoką jakość grafiki, zważywszy na to, że jest to produkcja mobilna. Pomimo charakterstycznych, mangowanych nutek, świat gry został odtworzony z naciskiem na realizm.

Zobacz także

2 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz