Mini Battlegrounds

Opis gry keyboard_arrow_down
Mini battlegrounds mmorpg
5,00 / 5

Mini Battlegrounds jest wyjątkową przedstawicielką gatunku battle royale. Widok w rzucie izometrycznym połączony z dynamiczną akcją doprawioną niesamowicie powolnymi ruchami postaci to doskonały przepis na świetną zabawe i salwy śmiechu.


Warstwa Fabularna

Gracze do końca nie wiedzą, dlaczego zostali zmuszeni do szalonej walki na śmierć i życie przeciwko wszystkim w zasięgu wzroku. Fabuła nie została rozbudowana ze zględu na to, że trzonem zabawy są sieciowe, arenowe potyczki. Akcja toczy się w centrum nieokreślonego miasteczka, w klimacie zbliżonym do teraźniejszości.

Rozgrywka

Klasycznie dla gatunku battle royale każdy z zawodników dysponuje wyłącznie jedną szansą na czas trwania meczu. Gracze wzajenie się eliminują do chwili, gdy na polu bitwy pozostanie tylko jeden z nich. Obszerna mapa, która w tym przypadku jest pokryta lśniącymi nowością domkami, sklepami i ulicami, jest wspomnianą areną. Jej granice stale się kurczą, zmuszając graczy do konfrontacji. W różnych zakamarkach poukrywane są elementy uzbrojenia (głównie broń palna), przydatne przedmioty, a także pojazdy. Gracze mogą wykorzystywać auta, żeby szybciej się przemieszczać, co znacznie usprawnia rozgrywkę. Na piechotę postacie graczy są wyjątkowo powolne.

Technikalia

Mini Battlegrounds to gra, w której zastosowano widok izometryczny i oparty na wokselach sposób przedstawienia świata i bohaterów. W jednym meczu może równocześnie brać udział maksymalnie 50 graczy.

Za tę produkcję odpowiada niezależne studio IOA Games.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

New World to najlepszy czy najgorszy MMORPG tego roku?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz