Mobile Royale

Opis gry keyboard_arrow_down
Mobile royale mmorpg 1
1,00 / 5

Mobile Royale to mobilna, strategiczna gra MMO z dopracowaną grafiką w rozległym, kolorowym świecie fantasy.


Warstwa Fabularna

W Mobile Royale gracze wcielają się w Lordów zmagających się z rywalami o wpływy w magicznym królestwie. Każdy, kto tylko może, chce sięgnąć po władzę, ale już wiadomo, że nie wszyscy kandydaci stanowią dobry wybór. Pod ich rządami żyć będą nie tylko ludzie, ale także rozamaite fantasyczne rasy, takie jak elfy czy krasnoludy. Każda z nich ma swoją historię i swoje sekrety do odkrycia.

Rozgrywka

Rozgrywka w Mobile Royale zdaje się wynosić mobilne strategie na zupełnie nowy poziom. Gracze zarządzają własnymi twierdzami, w których w tradycyjny sposób zajmują się kontrolą rozbudowy, badań, ulepszeń i rekrutacji wojsk. Mają dosyć dużo swobody w wyborze lokacji budynków czy kierunku rozwoju. Każde z miast graczy jest chronione przez smoczego strażnika, który czuwa nad ludem także poza murami twierdz.

Walka odbywa się w czasie rzeczyiwstym. Gracze mogą wysyłać do walki wybranych bohaterów oraz różniące się od siebie pod wieloma względami jednostki. W trakcie bitew istnieje możliwość korzystania ze specjalnych umiejętności herosów czy przyzywania smoka, który za jednym zamachem może zmieść całą wrogą armię.

Celem gry jest jak najszybsza rozbudowa, a także rekrutacja i utrzymanie najpotężniejszej armii, dzięki której uda się zdominować cały świat.

Technikalia

Mobile Royale oferuje bardzo dobrej jakości trójwymiarową grafikę w kreskówkowej stylistyce. W przeciwieństwie do wielu strategii mobilnych i przeglądarkowych, w tej grze walka jest w pełni animowana i wymaga interakcji graczy.

Za tę produkcję odpowiada studio IGG.

Zobacz także

0 komentarzy