Modern Combat 5

Opis gry keyboard_arrow_down
Modern combat versus.mmorpg
3,00 / 5

Modern Combat 5 jest kolejną odsłoną cyklu wieloosobowych strzelanek, których fabułę osadzono w czasach bliskich współczesności. Mapy, na których toczy się rozgrywka, reprezentują tereny zurbanizowane, a w walkach bierze udział nie tylko piechota, ale także rozmaite pojazdy.


Warstwa Fabularna

Akcja toczy się w czasach bliskich teraźniejszości, w których wielkim zagrożeniem dla świata są terroryści uzbrojeni w wyjątkowo niebezpieczne zabawki. Podczas solowej kampanii gracz wciela się w żołnierza specjalnej jednostki do walki z terroryzmem.

Rozgrywka

Rozgrywka umożliwia rozegranie ciekawej jednoosobowej kampani lub zabawę w towarzystwie za pośrednictwem internetu. Wieloosobowe tryby rozgrywki umożliwiają branie udziału w zabawie na rozmaitych zasadach - od potyczek 1 vs 1, aż po masowe, 60-osobowe bitwy w stylu battle royale. Osięgnięcia multiplayerowe pozwalają na zajmowanie coraz lepszych pozycji w globalnym rankingu oraz na zdobywanie unikalnych, ograniczonych czasowo nagród.

Niezależnie od wybranego trybu zabawa polega na prowadzeniu walki za pomocą broni palnej oraz umiejętnym wykorzystywaniu terenu, zdolności bohaterskich oraz pojazdów. Każda z udostępnionych klas postaci dysponuje własnym arsenałem, który wraz z postępami w rozgrywce można modyfikować i ulepszać. Gracze mogą wykorzystywać także różnego rodzaju gadżety, takie jak tarcze czy drony.

Technikalia

Modern Combat 5 został wyprodukowany przez firmę Gameloft z przeznaczeniem na urządzenia mobilne.

Zobacz także

0 komentarzy