Modern Combat Versus

Opis gry keyboard_arrow_down
Modern combat versus.mmorpg
3,00 / 5

Modern Combat Versus jest kolejną grą z serii mobilnych strzelanek, które od 2009 roku powstają pod czujnym okiem francuskiego producenta gier - firmy Gameloft.


Warstwa Fabularna

W tej odsłonie cyklu całkiem zabrakło fabularnej kampanii dla pojedynczego gracza, jednak w samej grze znajdziemy mnóstwo nawiązań do poprzednich odsłon. Fabuła opiera się o wykreowaną na potrzeby gry futurystyczną rzeczywistość, w której głównym wątkiem są zmagania specjalnej jednostki wojskowej z potężną organizacją terrorystyczną znaną jako Armia Wyzwolenia Świata. W Modern Combat Versus trzonem zabawy są multiplayerowe potyczki pomiędzy graczami, więc fabuła została zepchnięta na dalszy plan i jest nieistotna dla przebiegu rozgrywki.

Rozgrywka

Rozgrywka w tej grze polega na walkach czteroosobowych drużyn w jednym z kilku dostępnych trybów. Przed rozpoczęciem walki wybieramy swojego bohatera z palety dostępnych postaci. Każda z nich posiada inne umiejętności bojowe oraz uzbrojenie, dzięki czemu gracze muszą dobierać bohaterów z rozwagą, tak aby wszyscy członkowie drużyny uzupełniali się wzajemnie.

Podczas właściwych starć możemy korzystać z szerokiego wachlarza uzbrojenia i elementów ekwipunku, na które składają się karabiny energetyczne, strzelby, karabiny maszynowe, granaty czy nawet plazmowe tarcze zatrzymujące pociski.

Każdy zwycięski miecz przynosi nam określoną liczbę punktów doświadczenia oraz specjalnych nagród, wśród których znajdują się głównie kosmetyczne przedmioty, na przykład skórki dla broni lub elementy ubioru dla postaci.

Technikalia

Szata graficzna Modern Combat Versus stoi na bardzo wysokim poziomie, jeżeli chodzi o urządzenia mobilne. W przypadku wersji na komputery osobiste nie jest jednak już tak wesoło.

W jednym meczu może brać udział maksymalnie ośmiu graczy.

Zobacz także

0 komentarzy