Mortal Royale

Opis gry keyboard_arrow_down
Mortal royale mmorpg
3,00 / 5

Mortal Royale jest brutalną wieloosobową grą akcji, w której rozgrywka opiera się o zasady last man standing/battle royale w surowym klimacie fantasy.


Warstwa Fabularna

Gracze wcielają się w rolę zdezorientowanych bohaterów, którzy z nieznanych sobie przyczyn znaleźli się w tajemniczym odosbnieniu. Miejsce ich pobytu wydaje się być dziwnie znajome... okazuje się bowiem, że trafili na plac zabaw bezlitosnych bogów. Z takiej zabawy będzie mógł wyjść cało tylko jeden z jej uczestników.

Rozgrywka

Rozgrywka w Mortal Royale sprowadza się głównie do sprawnego chlastania przeciwników za pomocą broni białej, strzał z łuku, a nawet magii. Akcja jest dynamiczna i oparta o zręczność graczy, którzy muszą walczyć z głową, by skutecznie eliminować przeciwników. Zastosowana w grze mechanika walki wymusza na graczach precyzję w celowaniu w konkretne części ciała.

Podczas masywnych starć gracze mogą także korzystać z wierzchowców - dostępna jest możliwość walki w siodle.

Na ogromnej mapie o wymiarach 64 km2 rozrzucono kilkadziesiąt zestawów pancerzy oraz broni, które w sumie dają miliony kombinacji. Oprócz tego gracze mogą indywidualnie personalizować wygląd swoich bohaterów.

Technikalia

Mortal Royale korzysta z rozwiązań dobrze znanych z oryginalnego Mortal Online. Za tę produkcję odpowiada to samo studio, czyli Star Vault.

Zimny, surowy klimat i lejąca się strumieniami krew potęguje uczucie niepokoju podczas rozgrywki, zapewniając graczom unikatowe wrażenia, pomimo tego, że grafika nie stoi na najwyższym poziomie.

W jednym meczu może brać udział jednocześnie 1000 graczy.

Zobacz także

0 komentarzy