Nidia: Evolution of the Ring

Opis gry keyboard_arrow_down
Nidia
3,33 / 5

Nidia: Evolution of the Ring to świeża gra MMORPG dostępna w oknie przeglądarki.

Pod względem grafiki i mechaniki rozgrywki można przyrównać tę grę do Drakensang Online. Walka odbywa się w czasie rzeczywistym i nie jest instancjowana. Świat gry nie jest w pełni otwarty, jednak kolejne lokacje są na tyle obszerne, że nie sposób się nudzić - podobnie jak we wspomnianym przeze mnie wcześniej Drakensangu.

W grze występuje sporo fajnych systemów, które urozmaicają rozgrywkę - gildie, pety, mounty, skrzydła, modlitwy, crafting, dungeony, pvp (w tym wojny gildyjne) i wiele innych.

Ci, którzy szukają w tej grze kolejnego klona League of Angels, w którym "gra sama się przechodzi" będą mocno zawiedzeni. Co prawda możemy ułatwić sobie podrózowanie dzieki auto-trackerowi, jednak nie będzie on za nas walczył, ani wykonywał innych czynności, a jedynie poprowadzi postać do wskazanego w zadaniu miejsca, więc aby być skutecznym faktycznie musimy grać. Ci, którzy uwielbiają PvP mogą skorzystać także z możliwości AFK-owania w specjalnie wyznaczonych do tego strefach - podczas potyczek na arenach walczymy awatarem naszej postaci, a jej "fizyczna" forma pozostaje tam, gdzie ją zostawiliśmy. Jeżeli nie będzie to specjalnie wyznaczona strefa to taka przygoda może skończyć się  nagłym zgonem naszej postaci.

Zobacz także

2 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz