Office Suicide Saga

Opis gry keyboard_arrow_down
Twardy
0,00 / 5

OPIS GRY
Praca w wielkiej korporacji bywa prawdziwym koszmarem. No, chyba, że to Ty jesteś szefem. Teraz ta szansa stoi przed Tobą! Wciel się w rolę przełożonego wielkiej firmy i rób to, co jest najbardziej podstawowym zadaniem osoby na twoim stanowisku – wykańczaj swoich pracowników. Dosłownie. Bardzo dosłownie. Jednocześnie jednak nie zapominaj o rentowności swojej firmy. Za coś musisz przecież kupować swoje jachty, drogie ubrania i eleganckie, nowoczesne albo ekscentryczne meble do swojego biura z oszałamiającym widokiem na miasto.
Office Suicide Saga jest grą przeglądarkową, nie musisz więc niczego instalować, zamawiać czy kupować w sklepie. Możesz za to grać wszędzie tam gdzie tylko masz dostęp do internetu!
Office Suicide Saga jest też grą darmową, dlatego nie musisz płacić za nią ani na początku swojej przygody, ani nigdy później! Wszystkie mikropłatności są całkowicie opcjonalne.

CECHY GRY

 •  Stwórz szefa idealnie dopasowanego do swoich oczekiwań, wybierając wygląd czy cechy.
 •  Stwórz prawdziwą firmę z koszmaru! Wybierz nazwę, wykreuj własne logo, zdecyduj, czym będzie się zajmować.
 •  Prowadź firmę. Sprawiaj, że twoich pracowników obleje zimny pot! Bez względu jednak na to, co robisz, śmiej się obserwując wydarzenia i efekty własnych poczynań w tej grze przepełnionej po brzegi czarnym humorem!
 •  W dobrej zabawie pomoże ci też grafika, która, jak twoja teściowa, jest równie piękna, co karykaturalna!
 •  Współdziałaj! Rywalizuj! Ty i inni gracze jesteście częścią wielkiego rynku, na którym wszystko może się wydarzyć. Kto okaże się najlepszy?
 •  I, oczywiście, graj za darmo! Wszystkie mikropłatności są całkowicie opcjonalne i zadbaliśmy o to, by zbytnio Ci się nie narzucały.

STATYSTYKI GRY (według stanu na dzień 20/06/16)

 •  Otwarta beta rozpoczęła się 4 maja
 •  Wkrótce po starcie, w grze zarejestrowało się kilka setek graczy
 •  Pod względem narodowości, najliczniejsza grupa graczy pochodzi z Polski, ze Stanami Zjednoczonymi na drugim i Wielką Brytanią na trzecim miejscu
 •  72% wszystkich użytkowników strony ossaga.com to powrcający gracze
 •  Najlepszy obecnie gracz, w minionym tygodniu spędził w grze 5 godzin 55 minut i 59 sekund

O DESPAIR GAMES
Firma powstała w 2014 roku, gdy Grzesiek Goleń i Łukasz Szymański zdecydowali się zrealizować projekt, który w niedługim czasie otrzymać miał tytuł Office Suicide Saga. Od tego czasu zebrali zespół wyjątkowych zapaleńców (i prywatnie bardzo fajnych ludzi) z kilku miast Polski i zagranicy, by wspólną pracą udwodnić, że wytrwałość i entuzjazm są stuprocentowym przepisem na realizację najbardziej szalonych planów.
LINKI
Strona Office Suicide Saga:
www.ossaga.com
Strona Despair Games:
www.despairgames.com
Facebook:
www.facebook.com/despairgames
Twitter:
www.twitter.com/despair_games
YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCbgvzv3aeCpYIHtm63N8ZCQ

Zobacz także

0 komentarzy