Orna: A Geo-RPG

Opis gry keyboard_arrow_down
Orna mmorpg
5,00 / 5

Orna: A Geo-RPG to jedyne w swoim rodzaju połączenie klasycznej gry cRPG z technologią geolokalizacji. Gracze mogą eksplorować, budować i podbijać w gigantycznym, rozbudowanym świecie fantasy bazującym na tym prawdziwym.


Warstwa Fabularna

W tej grze prawdziwy świat przeobraża się w gigantyczną krainę fantasy zamieszkałą przez rozmaite stworzenia, magię i wdzierające się przemocą siły ciemności...

Rozgrywka

Orna: A Geo-RPG to w rzeczywistości gra MMORPG, która umożliwia wspólną zabawę teoretycznie nieograniczonej liczby osób z całego świata. Rozgrywka opiera się głównie na grindzie, czyli kolejnych walkach z potworami, które po śmierci upuszczają użyteczne przedmioty. Walka odbywa się turowo, niczym w klasycznych RPG-ach. Zdobyty w walce sprzęt da się ulepszać i modyfikować.

Mapa otwartego świata to fanastyczna kraina nałożona na mapę geologiczną prawdziwego świata. Oznacza to mniej więcej tyle, że gracze muszą fizycznie, w realnym świecie (i ze smartfonem w dłoni) udać się do wirtualnego skupiska potworów, by podjąć wyzwanie. Możliwe jest grupowanie się graczy w drużyny, a także gildie zwane tutaj królestwami. Podczas eksploracji świata gracze mogą także zajmować lub odbijać z rąk rywali konkretne terytoria, rozbudowywać swoje włości o nowe, użyteczne budynki, brać udział w raidach, a także wyzywać na pojedynki PvP innych graczy.

Uczestnicy zabawy rozpoczynają grę od stworzenia postaci. Początkowo wybór klasy jest ograniczony do trzech podstawowych, jednak wraz z postępami w rozgrywce gracze mogą odblokowywać kolejne klasy i specjalizacje.

Technikalia

Orna oferuje dwuwymiarową, kolorową grafikę w stylu pixel art oraz możliwość wspólnej zabawy z graczami z całego świata za pomocą internetu.

Za produkcję odpowiada niezależne studio Cutlass.

Zobacz także

0 komentarzy