Out of Reach: Treasure Royale

Opis gry keyboard_arrow_down
Out of reach mmmorpg
0,00 / 5

Out of Reach: Treasure Royale to battle royale w pirackim klimacie. Trójwymiarowa grafika, świst armatnich kul i wyspiarskia atmosfera - tego w tej grze nie braknie.


Warstwa Fabularna

Gracz wciela się w bezwzględnego pirata, dla którego liczą się jedynie skarby i rum. Nieważne skąd i jak zdobyte. To początek kariery kapitana, który do tej pory był podrzędnym rzezimieszkiem. Dowodząc całkiem konkretną załogą chciwych zabijaków, rozpoczyna legendarną wyprawę w poszukiwaniu złota i kłopotów.

Rozgrywka

Zabawa polega na kolejnych wyprawach - raidach, które w istocie są instancjowanymi, arenowymi potyczkami, w trakcie których gracze ścigają się w zajmowaniu kluczowych lokacji, pozyskiwaniu wartościowych przedmiotów i eliminowaniu konkurencji.

Gra rozpoczyna się od skompletowania załogi i wybrania najodpowiedniejszego okrętu. Następnie gracze wybierają sektor, do którego chcą się wybrać i wtedy zaczyna się właściwa rozgrywka. Boje pomiędzy zawodnikami mogą się toczyć zarówno na lądzie, jak i na morzu. Możliwy jest abordaż i sabotowanie statków innych graczy oraz wszelkie zagrywki, jakie mają we krwi prawilni piraci. Wyprawy na ląd także wiążą się z koniecznością "przepychania się łokciami", co sprawadza się do walki głównie za pomocą broni białej i palnej (odpowiadającej epoce), a także bomb. W zależności od środowiska, w którym toczy się akcja, gra wymusza na uczestnikach zabawy dostosowanie taktyk do panujących warunków. Pogoda ma duże znaczenie.

W trakcie raidów można zdobyć wartościowe skarby, które pozwalają na zakup sprzętu dla załogi i ulepszanie okrętu. Gracze mogą rozbudować swoje statki przykładowo o działa, dzięki którym morskie bitwy nabiorą tempa. Takie ulepszenia można zakupić, znaleźć lub nawet ukraść od innych graczy.

Technikalia

Wysokiej jakości oprawa graficzna doskonale podkreśla piracki klimat i znacznie wpływa na immersję podczas zabawy. W grze zastosowano rozwiązania zmuszające graczy do dostosowania taktyki względem pogody i innych czynników, które mają bezpośredni wpływ na rozgrywkę.

Ze względu na wysoki poziom realizmu oraz brutalny charakter zabawy gra jest polecana dla dorosłych graczy.

Zobacz także

0 komentarzy