Outworld Battlegrounds

Opis gry keyboard_arrow_down
Outworld battlegrounds mmorpg
5,00 / 5

Outworld Battlegrounds to brutalna sieciowa strzelanka, która oferuje graczom rozgrywkę na zasadach battle royale w dwuwymiarowej oprawie graficznej w stylu Pixel Art.


Warstwa Fabularna

Gracze wcielają się w żołnierzy przyszłości pozostawionych na tajemniczej planecie, na której muszą walczyć o przetrwanie.

Gra nie zawiera żadnych zadań fabularnych, a znajdująca się w niej opowieść ma drugoplanowe znaczenie, ponieważ zabawa jest nastawiona wyłącznie na rywalizację PvP.

Rozgrywka

Tradycyjnie dla gatunku battle royale, zabawa polega na wieloosobowych starciach graczy, z których każdy dysponuje wyłącznie jednym życiem na czas meczu. Ostatni pozostały przy życiu zawodnik zostaje zwycięzcą. Gracze obserwują rozgrywkę w widoku z góry. Towarzyszący grze retro klimat doskonale komponuje się z mechaniką zasięgu wzroku postaci, co nadaje temu battle royale skradankowego charakteru. Bohaterowie widzą tylko to, co mają przed sobą, a cała reszta mapy jest przykryta mgłą wojny. Atmosfera zagęszcza się w budynkach, gdzie każda ściana stanowi przeszkodę i ogranicza widoczność.

Każdy z graczy tradycyjnie rozpoczyna rozgrywkę posiadając jedynie podstawową broń, a w raz z rozwojem sytuacji zdobywa coraz lepsze wyposażenie. Do dyspozycji graczy oddano różne rodzaje broni: od zardzewiałych noży po potężne działa plazmowe.

Technikalia

Outworld Battlegrounds jest grą, która próbowała szczęścia podczas zbiórki społecznościowej za pomocą platformy Kickstarter. Zbiórka się nie udała, zebrano zaledwie niewielką część wymaganej kwoty, jednak gra mimo wszystko doczekała się pełnej wersji i dalszego wsparcia ze strony jej twórców. Za produkcję odpowiada niezależne studio HitGrab Game Labs.

Rozgrywka jest dosyć krwawa i brutalna, przez co grupą docelową są dorośli gracze.

Zobacz także

0 komentarzy