oVRshot

Opis gry keyboard_arrow_down
Ovrshot mmorpg
5,00 / 5

Gra oVRshot to sieciowy shooter pracujący w środowisku wirtualnej rzeczywistości. W tej grze nie ma żartów - jeden strzał zabija.


Warstwa Fabularna

Fabuła gry nie jest rozwinięta ze względu na to, że podstawą zabawy jest sieciowa rywalizacja. Niemniej jednak, stylistyka ma futurystyczny charakter nawiązujący do klimatu science fiction.

Rozgrywka

Rozgrywka w oVRshot  toczy się w wirtualnej rzeczywistości. Gracze korzystają z futurystycznych łuków oraz kompletu umiejętności specjalnych, aby wyeliminować przeciwników. Skuteczna zabawa wymaga więc precyzji, zręczności, refleksu, a także współpracy z pozostałymi członkami zespołu. Dostępne są trzy rodzaje systemów poruszania się postaci, które mają odpowiadać różnym stylom prowadzenia rozgrywki.

Dostępnych jest kilka trybów gry. Podstawą jest sześcioosobowy drużynowy death match dla dwóch grup, w których znajduje się po trzech graczy.

W oVRshot nie występują paski życia. Jedno trafienie oznacza koniec zabawy.

Technikalia

VRshot to gra, która powstała z myślą o zestawach wirtualnej rzeczywistości - Oculus Rift, HTC Vive oraz Windows Mixed Reality, a także o wsparciu dla zabawy crossplatformowej.

Za produkcję odpowiada niezależne studio Window Licker Games.

Zobacz także

0 komentarzy