Parking Lot Royale

Opis gry keyboard_arrow_down
Parking lot royale mmo
2,50 / 5

Parking Lot Royale to zabawna gra, której akcji toczy się na parkingu samochodowym. Gracze siadają za kółkami własnych pojazdów z zadaniem rozwalenia wszystkich pozostałych.


Warstwa Fabularna

Na tym parkingu zawsze było wystarczająco miejsca dla wszystkich. Okolica jest smutna i mroczna, ale zazwyczaj spokojna. Mieszkańcy osiadla do tej pory zastanawiają się, o co poszło.

Jedno jest jednak pewne: parking opuścił cało tylko jeden kierowca, pomimo że nikt nie oddał nawet jednego strzału.

Rozgrywka

Parking Lot Royale to gra oferująca znane i lubiane zasady Battle Royale / Last Man Standing, zgodnie z którymi uczestnicy zabawy walczą na śmierć i życie do chwili, w której na polu walki pozostanie tylko jeden. Przyzwyczajeni jesteśmy do strzelanek oferujących survivalowe elementy, jednak Parking Lot Royale oferuje coś zupełnie innego.

Pomimo, że zasada "ostatniego żywego" wciąż obowiązuje, to w tej grze nie pada ani jeden strzał. Gracze wcielają się bowiem w kierowców samochodów osobowych (nieopancerzonych i nieuzbrojonych) i zwyczajnie taranują i spychają rywali w stylu znanym choćby z Destruction Derby. Gra oferuje różne tryby rozgrywki, więc ci, którzy uwielbiają efekty, power-upy i kombosy, również znajdą coś dla siebie.

Technikalia

Parking Lot Royale oferuje trójwymiarową grafikę i zaawansowaną fizykę zniszczeń pojazdów. Gra powstaje pod skrzydłami małego studia, jednak trzyma poziom.

W jednym meczu może brac udział maksymalnie 10 graczy.

Zobacz także

0 komentarzy