Planet of Heroes
Gry MOBA MOBA Sci-fi 3d

Planetofheroes

Planet of Heroes to dynamiczna MOBA, która za cel obrała sobie podbicie rynku gier mobilnych.

Warto zaznaczyć, że ten tytuł powstaje w wyniku ciężkiej pracy specjalistów z Fast Forward Studio, które zostało powołane do życia jako wewnętrzny zespół międzynarodowego giganta My.com. Nowa MOBA od samego początku rozwijana jest w kierunkach, które wyznaczają jej gracze. Zorganizowano małą radę doradców, w której skład wchodzą znane osobistości ze świata gier, streamerzy i e-sportowcy.

Zmagania w tej grze są bardzo dynamiczne, mecze trwają zaledwie kilka minut, a bitwa przebiega na jednej linii, po której w charakterystycznym dla gier MOBA stylu wędrują mobki, niezależnie od działań graczy. Zasady zwycięstwa są także typowe dla gatunku - musimy zniszczyć bazę przeciwników.

Styl graficzny jest sympatyczny i kolorowy, rozgrywka jest płynna, a animacje wykonane na tyle starannie, że nawet samo oglądanie potyczek jest bardzo przyjemnym doświadczeniem.

Planet of Heroes oferuje także tryb PvE, w którym możemy wykonywać rozmaite misje i zdobywać oraz ulepszać ekwipunek, z którego korzystamy w tym trybie.

Komentarze 0
Wyszukaj gry MMO Ico arrow down
Ankieta Ico arrow down

Czy gold sellerzy i boterzy z MMORPG powinni być karani w ten sam sposób?
Teksty Ico arrow down