PlanetSide Arena

Opis gry keyboard_arrow_down
Planetside arena mmorpg
5,00 / 5

PlanetSide Arena to sieciowa strzelanka oferująca PvP w masowym wymiarze, która jest niczym innym jak kontynuacją świetnego PlanetSide 2.


Warstwa Fabularna

Historia opowiadziana w grze zabiera graczy na powierzchnię planety Auraxis. Klimat science fiction jest nieodzownym elementem serii, nie mogło go więc zabraknąć i w tej odsłonie. Gra skupia się na rozgrywce w trybie multiplayer, więc wprowadzenie fabularne jest symboliczne.

Rozgrywka

Zabawa polega na arenowych starciach w jednym z wielu dostępnych trybów. Podstawą jest tryb Battle Royale, którego zasady są powszechnie znane - każdy uczestnik zabawy dysponując jednym życiem, dąży do tego, by być jedynym graczem trzymającym się na nogach na koniec meczu. Tego tryb umożliwia także drużynową grę trójkami. Dla tych, którzy lubią wojenny zgiełk, przygotowano moduł Massive Clash, w którym dwie strony konfliktu ścierają się na froncie pośród setek innych kosmicznych żołnierzy. Dostępne są także tryby sezonowe.

Gracze mają do dyspozycji rozmaite klasy postaci o unikalnych umiejętnościach. W trakcie taktycznych bitew, w których najwazniejsze jest celne oko i odpowiednia strategia, można korzystać także z całej gamy futurystycznych pojazdów.

Technikalia

PlanetSide Arena to gra, która wyszła spod skrzydeł studia Daybreak, podobnie jak poprzednie odsłony serii. Prezentuje wysokiej jakości realistyczną grafikę oraz możliwość zabawy nawet 500 graczy jednocześnie.

Zobacz także

0 komentarzy