Pokemon Online

Opis gry keyboard_arrow_down
Pokemononline
3,34 / 5

Gra jest na pewno bezpłatna. Jest niesamowitą symulacją orginalnej wersji Pokemon. Pokemon to insynuacja prawdziwych potworów, które pojawiły się na tej planecie bardzo dawno temu. Istniało wiele gatunków pokemon. Naukowcy szukali tych istot i zidentyfikowali je. Istnieje jeszcze ogroma liczba pokemonów, które są jeszcze do odkrycia. Miewaliśmy konflikty z ówczesnymi stworami, ale wraz z upływem czasu, przekonaliśmy się, jak żyć razem z nimi. A teraz możesz stać się częścią tego, stając się trenerem pokemon!

Gra posiada ponad 151 różnych gatunków pokemon, wiele questów, map i pełno tajemnic, które musisz koniecznie zbadać wraz ze swoimi przyjaciółmi. To wszystko czeka na Ciebie, więc pospiesz się i ściągnij tą jakże wspaniałą grę!

Coś ode mnie:

Plusy Gry:

-Jak na klienta tibijskiego gra pokemon posiada bardzo przyswajalną grafikę dla oka, także Ci co są fanami, napewno skuszą się aby w to zagrać, ponieważ moim zdaniem jest to 100x lepsze niż orginalna wersja pokemon posiadająca 10x gorszą grafikę,

-Ogromna ilość questów,

-Wprowadzony jest system karmienia pokemonów oraz troski o nich. Aby pokemon był zadowolony wpisujemy !love, możliwość takiego wpisania jest co kilka minut. Karmi się je jedzeniem zakupionym w sklepie,

-Łapanie pokemonów to klasyka, ale żeby je złapać trzeba je pierw zabić, a potem pusty pokeball nakierować na martwe ciało pokemona.

-Casino Club

-Walki na arenie,

-Bardzo ładna jest przedstawiona ewolucja pokemonów,

-Możliwość latania latającymi pokemonami, oraz pływania wodnymi.

-Idealny system Walk PvP ; P&P-P&P,


*troszkę go opiszę:

Jak każdy wie, Ci co grali w Tibie, bądź grają - jest coś takiego jak Party. W pokemonach natomiast służy to do walki na pokemony. Wysyłasz komuś zaproszenie do walki, po czym ten ktoś przyjmuje, bądź nie.


-Możesz wystawić własnego pokemona i chodzić z nim po mapie!,

-Kiedy łowi się ryby, wyskakują Ci wodne pokemony, które możesz złapać, bądź zdobywać na nich doświadczenie,

-Pokemony są bardzo bogate w własne umiejętności (czary),

Jest jeszcze tego więcej, ale po co Wam o wszystkim mówić, ja tu spełniam raczej rolę, aby skusić Was do gry, a nie zdradzać Wam wszystkie tajemniki gry, które za pewne odkryjecie sami :).

Wady Gry:

-Niestety serwery tej gry są tak przepełnione, że są ogromne kolejki. Jest możliwość wejścia bez kolejki do godziny 14 (zazwyczaj) lub ten kto posiada Premmium Account ma również takową możliwość.

Caffrey.

Uwaga: Pokemon Online zostało zamknięte i gra nie jest już dostępna.

Zobacz także

49 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz