PokeWars

Opis gry keyboard_arrow_down
Pokewars mmorpg
5,00 / 5

PokeWars to polska, darmowa gra przeglądarkowa o tematyce Pokemonów. Nie jest to jednak projekt wzorowany najpopularniejszymi tytułami z platformy GameBoy, ale unikatowa, tekstowa odsłona klasycznego, pokemonowego RPG.


Warstwa Fabularna

Gracz wciela się w wybranego trenera, którego zadaniem jest łapanie i szkolenie Pokemonów, a także rywalizacja z innymi graczami. Wszystko to odbywa się w znanym i lubianym świecie "Kieszonkowych Potworów", w którym występują wyłącznie oryginalne, znane z mangi i anime Pokemony.

Rozgrywka

Gra oprócz prawie 200 lokacji do zbadania posiada ogrom zadań, osiągnięć i innych aktywności, które zapewniają świetną zabawę na długi czas. System rankingowy, turnieje oraz wyzwania pozwalają zmierzyć z innymi trenerami.

Nikt nie lubi grać sam, dlatego gra oferuje możliwość zakładania stowarzyszeń zrzeszających kilkadziesiąt osób. Stowarzyszenia mogą ze sobą rywalizować oraz wyzywać się na pojedynki. Setki przedmiotów, możliwość hodowli Pokemonów, rozbudowany system komunikacji oraz handlu jedynie uprzyjemniają rozgrywkę. Możliwe jest nawet zaprojektowanie sieby własnego stowarzyszenia. Każdy fan Pokemonów na pewno zostanie przy tej grze na dłużej.

Technikalia

PokeWars to polska gra, która została zrealizowana w tekstowym stylu graficznym. Niemniej jednak gra jest kolorowa i pełna statycznych grafik, które urozmaicają zabawę.

Gra jest przeznaczona wyłącznie do rozgrywki wieloosobowej.

Tu byłem. Duch.

Zobacz także

0 komentarzy