Polegli

Opis gry keyboard_arrow_down
Polegli
0,00 / 5

Polegli to zręcznościowa strzelanka MMO, która jest unikatowa pod wieloma względami.

W oczy od razu rzuca się nietypowy styl graficzny, który można przyrównać do chaotycznych bazgrołów z ostatniej strony zeszytu ucznia. Pod tą przykrywką kryje się rozbudowana gra akcji, w której na nieostrożnych czeka permanentna śmierć.

Po stworzeniu postaci wybieramy jedną z dwóch stron konfliktu i rozpoczynamy właściwą rozgrywkę. Celem gry jest przejęcie bazy wrogiej frakcji, co jest proste jedynie z pozoru. Nasze postacie muszą się zmagać nie tylko z innymi graczami, ale także z botami, kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję, które potrafią zachowywać się bardzo nieszablonowo. Każda broń potrafi być zabójcza, więc gracze muszą być zawsze ostrożni. Gdy baza przeciwników (lub nasza) zostanie zdobyta to wczytywana jest następna mapa.

Podczas rozgrywki możemy zdobyć kolejne rodzaje broni, a nawet pojazdy. Musimy jednak pamiętać o zapasach amunicji oraz o zdrowiu postaci.

Polegli to polski produkt, który nie należy do najłatwiejszych, jednak wysoka grywalność i pomocna społeczność spawia, że zapada w pamięci.

Zobacz także

0 komentarzy