Prey Day: Survival

Opis gry keyboard_arrow_down
Prey day mmorpg
4,00 / 5

Prey Day: Survival jest mobilną grą MMO, w której główne role odgrywają zombie, mutanty i żywe trupy. Gracze wcielają się w ostatnich żywych ludzi na Ziemi.


Warstwa Fabularna

W 2033 roku tajemniczy wirus nazwany Śmiertelną Plagą doprowadził do śmierci większości ludzkiej populacji. Ludzie jednak zamiast spoczywać w spokoju, powstali, by prześladować odpornych na działanie wirusa. Gracze przemierzają opustaszały świat pełen pamiątek po niedawno kwitnącej ludzkiej cywilizacji. Postapokaliptyczna sceneria doskonale podkraśla mroczny klimat gry.

Rozgrywka

Rozgrywka wymaga od gracza ciągłej czujności, ponieważ jak powszechnie wiadomo, zombie nie śpią. Nigdy. W świecie wypełnionym przez nieumarłych najgroźniejszymi przeciwnikami zazwyczaj okazują się jednak ci żywi, którzy nie zawsze grają w otwarte karty. Podobno nóż wbity w plecy przez przyjaciela boli najbardziej...

Gracze mogą swobodnie eksplorować świat w poszukiwaniu cennych zasobów. To, czego nie można zdobyć, trzeba wykonać samodzielnie. Crafting zaimplementowany w tej produkcji jest solidnie rozbudowany. Pozwala nie tylko na tworzenie prostych przedmiotów, ale także na konstruowanie zabudowań, które na stałe pozostają w świecie gry (do czasu, aż zostaną zniszczone przez potwory lub innych graczy).

Technikalia

Prey Day: Survival oferuje trójwymiarową grafikę wysokiej jakości (jak na grę mobilną) oraz ciekawe i rozbudowane mechaniki rozgrywki.

Za tę produkcję odpowiada studio Pragmatix.

Zobacz także

0 komentarzy