PWND

Opis gry keyboard_arrow_down
Pwnd mmorpg
5,00 / 5

PWND to nietypowy, wieloosobowy shooter, w którym samo zabicie przeciwnika nie przynosi żadnego efektu. Punkty naliczane są za skuteczne odtańczenie tańca zwycięstwa na truchle pokonanego rywala.


Warstwa Fabularna

Akcja PWND toczy się w przyszłości, w której masowe klonowanie to zwykła codzienność. Najpopularniejszą rozrywką tłumów w obecnym czasie mają być brutalne zmagania na rakietowej arenie. Gracze wcielają się w zawodników tego krwawego sportu przyszłości.

Rozgrywka

Gracze obserwują rozgrywkę w perspektywie pierwszosobowej. Korzystając z futurystycznego arsenału oraz unikalnych umiejętności własnych postaci, zbierają punkty nie za kolejne fragi, czyli zabijanie innych zawodników, ale za odtańczenie tańca zwycięstwa na ich zwłokach (po ich uprzednim zabiciu). Inni gracze mogą zaprzepaścić szansę na zdobycie punktu przez zwyczajne wyeliminowanie gracza w trakcie tańca.

Do użytku graczy oddano kilka różnych klas postaci, które można z dużą swobodą personalizować. Każda z nich ma swoje właśne statystyki oraz specjalne umiejętności.

Rozgrywka jest wyjątkowo dynamiczna.

Technikalia

Oprócz zabawy w trybie multiplayer gra oferuje także kilkadziesiąt trybów zabawy dla pojedynczego gracza. Dobrej jakości trójwymiarowa grafika, nieco kreskówkowa stylistyka oraz soczyste animacje rozpryskującej krwi nadają grze ciekawego klimatu skierowanego do dorosłego odbiorcy.

Za PWND odpawiają ludzie pracujący niegdyś nad takimi hitami jak Call of Duty, Armored Warfare, The Evil Within czy Borderlands 2.

Zobacz także

0 komentarzy