Rangers of Oblivion

Opis gry keyboard_arrow_down
Rangers of oblivion mmorpg
5,00 / 5

Rangers of Oblivion to mobilne MMORPG, które może się poszczycić doskonałej jakości grafiką i wieloma systemami, które czynią z niej jedną z najlepszych propozycji na rynku mobilnym.


Warstwa Fabularna

Gracze wcielają się w strażników fantastycznej krainy. Przepowiednia mówi o wybrańcu, jednym spośród nich, których uratuje świat w czasie, gdy będzie tego potrzebował. W grze zawarto wiele mniej i bardziej spójnych historii, które odkrywają kolejne karty linii fabularnej. Większość z nich, tradycyjnie dla gatunku, jest prezentowanych w trakcie wykonywania misji fabularnych zlecanych przez postacie niezależne.

Rozgrywka

Rangers of Oblivion to jedna z tych fabularnych gier MMO, które pomimo wydania na platformy mobilne, zawstydzają większość konkurencji zarówno na komputerach osobistych, jak i konsolach. Bogaty i rozegły świat fantasy skrywa mnóstwo tajemnic, zadań i potworów, które czekają na odkrycie przez graczy. Oprócz ciągłej gonitwy za przygodą, bogactwem, sprzętem i sławą, użytkownicy mogą zajmować się spokojnym rozwijaniem profesji użytkowych, czyli łowieniem rybek, gotowaniem egzotycznych potraw itp.

Tradycyjny rozwój postaci nie sprowadza się wyłącznie do męczenia NPC-ów o kolejne zadania. W grze zawarto mnóstwo rozmaitych trybów zarówno PvE, jak i PvP, które skutecznie urozmaicają zabawę. Walka toczy się w czasie rzeczywistym i prezentuje się niezwykle widowiskowo.

Technikalia

Najmocniejszym elementem Rangers of Oblivion jest szata graficzna, która prezentuje wyjątkowo wysoki poziom. W grze występują systemy dnia i nocy, zmienna pogoda, przypływy i odpływy oceaniczne, a nawet burze śnieżne.

Zobacz także

1 komentarzy