Red Stone

Opis gry keyboard_arrow_down
Redmmoon
3,23 / 5

Red Stone to bardzo ciekawe MMORPG, które zostało osadzone w strefie fantasy z grafiką 2D.

Gra została stworzona przez studio L&K Logic.

Owa produkcja to bardzo old-schoolowo wyglądająca gra, która bardzo przypomina znane nam wszystkim Diablo, lecz jest nieco inna.

W tej grze najbardziej interesujący jest duży wybór klas postaci i umiejętności. Każda klasa ma do dyspozycji dwie postacie, które można zmieniać w każdym momencie gry. Ta bardzo interesująca funkcja daje naprawdę wiele możliwości podczas rozgrywki, a szczególnie podczas walk PvP.

Jeżeli chodzi o klasy to mamy tutaj:

  • Squire/Warrior - główna klasa dla początkujących w Red Stone. Głównie polega ona na walce wręcz i bronią białą, jest zdolna do radzenia sobie z dużą ilością przeciwników, szczególnie w walce w zwarciu. Posiada bardzo duże zdolności obronne.
  • Magic Archer/Magic Lancer - charakterystyczna klasa magiczna, która ma do dyspozicji walkę wręcz, a także z dystansu. Polegają głównie na umiejętnościach magicznych. Mają gorsze zdolności obronne, niż Squire/Warrior.
  • Tamer/Summoner - klasa opiera się na używaniu pomocy w czasie walki, a dokładniej na używaniu petów pomocniczych. Zdecydowana klasa do walki w zwarciu.
  • Thief/Monk - klasa, która zadaje bardzo duże szkody podczas walki, jest to odpowiednik Assassina, czy Rogue'a z innych MMORPG-ów. Ma z reguły mniej punktów życia niż inne klasy, ale zadaje potężne obrażenia dzięki swoim sztyletom.
  • Priest/Fallen Angel - typowa klasa supportowa, która zazwyczaj rzuca czary buffujące na innych członków drużyny. Są niezwykle pomocne podczas gry drużynowej, jednakże podczas samotnej gry są narażone na bardzo szybką śmierć.
  • Magician/Warewolf - klasa, która używa potężnych czarów do zadawania kolosalnych obrażeń przeciwnikom. Mag używa przeważnie magii, a wilkołak ataków wręcz. Bardzo ciekawe połączenie klas.
  • Princess/Little Witch - mogą atakować zarówno z dystansu, jak i z bliska. Księżniczka może używać łuku do zadawania obrażeń, zaś wiedźma ataków magicznych.
  • Nekcromancer/Demon - klasa opierająca się na czarnej magii do pokonywania swoich oponentów. Mają potężne debuffy. Posiadają małą ilość punktów życia i są narażone w walce wręcz.

Tu byłem. Duch.

Zobacz także

21 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz