Relic Raiders

Opis gry keyboard_arrow_down
Relic raiders mmorpg
5,00 / 5

Relic Raiders to sieciowa strzelanka łącząca w sobie strategiczną perspektywę w stylu gier MOBA ze zręcznościową i opartą na precyzji akcją. Całość została udekorowana postapokaliptyczną fabułą.


Warstwa Fabularna

Zgodnie z wątkiem fabularnym gry na Ziemi miał miejsce kataklizm o globalnym zasięgu, który niemal doszczętnie zniszczył cywilizację, jaką znamy. Z popiołów zrodziły się plemiona zakładane przez grupy ocalałych. Porzucone wśród gruzów relikty przeszłości dla wielu okazały się mieć wyjątkową wartość. Rozpoczęły się wyprawy po cenne skarby, które nieraz kończyły się krwawymi jatkami. Tam, gdzie są ludzie, tam zawsze będzie i wojna...

Gracze wcielają się w poszukiwaczy zapomnianych artefaktów.

Rozgrywka

Podstawowym trybem rozgrywki Relic Raiders jest Rise & Brawl, czyli swoiste battle royale. 16 graczy zostaje wrzuconych na sporych rozmiarów mapę, która w trakcie rozgrywki dosłownie rozpada się na kawałki. Pole gry złożone jest z losowo generowanych segmentów, dzięki czemu zabawa nabiera efektu gry planszowej. Jest to jednak jedynie wizualny efekt, ponieważ rozgrywka jest bardzo dynamiczna i polegająca na zręczności graczy. Możliwa jest także walka na bardziej tradycyjnych mapach.

Korzystając z różnych rodzajów futrystycznej broni oraz rozrzuconych na mapie power-upów, gracze muszą rzecz jasna wyeliminować wszystkich pozostałych zawodników. Gra umożliwia także zabawę drużynową w trybie Raider Mode, który jest swego rodzaju połączeniem Capture the Flag oraz King of the Hill.

Podczas gry uczestnicy zabawy obserwują swoich bohaterów w widoku izometrycznym.

Technikalia

Dopracowana trójwymiarowa grafika w połaczeniu z dynamiczną mechaniką rozgrywki i podzieloną na segmenty planszą daje wyjątkowo ciekawy efekt.

Za tę produkcję odpowiada studio Crystalized Games.

Zobacz także

0 komentarzy