River City Super Sports Challenge

Opis gry keyboard_arrow_down
River city super sports challenge all stars special
5,00 / 5

River City Super Sports Challenge to współczesna odsłona znanej z czasów pierwszych konsol telewizyjnych serii humorystycznych, sportowych gier akcji.


Warstwa Fabularna

Fabuła gry ukazuje zaciętą rywalizację pomiędzy reprezentantami czterech najlepszych szkół w Rivet City. Gracze wcielają się w uczniów, którzy za cel postawili sobie zdobycie pucharu za wszelką cenę. Dosłownie.

Rozgrywka

Zabawa w Rivet City Super Sports Challenge, podobnie jak w pozostałych produkcjach z tej serii, polega na wieloosobowych potyczkach, w trakcie których gracze rywalizują w rozmaitych sportowych dyscyplinach. Smaczkiem i esencją gry jest możliwość, a właściwie przymus, korzystania z nieczystych zagrywek. Uczestnicy zabawy biegają, pływają, wspinają się, skaczą, biją, rzucają, a czasem nawet wybuchają... oprócz własnych pięści, nóg i czół mają do dyspozycji rozmaite przedmioty, na przykład drewniane miecze, telefony czy nawet bomby. Wszystko oczywiście w sportowym duchu.

Rozgrywka toczy się w całości w czasie rzeczywistym. Pośród dostępnych trybów-dyscyplin znalazł się nawet Battle Royale na uproszczonych, dopasowanych do sportowych warunków zasadach. Gracze odpadają z takiego pojedynku nie tylko, gdy pasek życia dojdzie do zera, ale także wtedy, gdy wypadną poza arenę.

Technikalia

Prosta, dwuwymiarowa grafika na pozór może wyglądać na niedopracowaną, jednak wszyscy zagrywający się przed kilkudziesięcioma laty klasycznymi grami z serii Kunio-Kun od razu rozpoznają charakterystyczny styl. W porównaniu do klasyków, obecne odsłony serii wyglądają o wiele lepiej i bardziej dynamicznie.

Gra umożliwia rozgrywkę lokalną i sieciową dla maksymalnie czterech graczy.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Ff

Kalendarz