Rocket Royale

Opis gry keyboard_arrow_down
Rocket royale mmorpg
5,00 / 5

Rocket Royale to mobilna gra akcji opowiadająca o poszukiwaniu ostatniej deski ratunku w ginącym świecie... a od strony technicznej jest to wieloosobowa, rywalizacyjna strzelanka na zasadach battle royale.


Warstwa Fabularna

Akcja gry toczy się w umierającym świecie przypominającym pod względem architektury i krajobrazu naszą współczesną ziemię. Uczestnicy zabawy wcielają się w role ludzi, których wola przetrwania wyrasta powyżej średniej. Jednym ze sposobów na pozostanie przy życiu ma być budowa kosmicznej rakiety, która niczym boski rydwan zabierze ku niebiosom swego konstruktora.

Rozgrywka

Budowa rakiety z rozrzuconych na mapie elementów jest tylko jedym ze sposobów na osiągnięcie wygranej w Rocket Royale. Tradycyjnie dla gatunku zwycięzcą może być tylko jeden z graczy, dlatego kolejnym sposobem na osiągnięcie wiktorii jest zwyczajne wyeliminowanie pozostałych zawodników.

Dynamiczna rozgrywka bardzo przypomina pod pewnymi względami rozwiązania zastosowane w Fortnite. Surowce zbierane na potrzeby budowy rakiety mogą zostać wykorzystane do budowy rozmaitych osłon i przeszkód "w locie". Gracze muszą więc podczas rozgrywki skupić się nie tylko na prowadzeniu zręcznego ostrzału i wykorzystywaniu naturalnych osłon, ale także na sprawnym budowaniu. Środowisko ulega destrukcji, a więc nie ma takiej przeszkody, przez którą nie można byłoby się przebić.

Rocket Royale oferuje bardzo solidną zawartość jak na grę mobilną. Duża mapa, kilakdziesiąt rodzajów broni, crafting (w tym możliwość ulepszania broni) oraz nietypowa możliwość osiągnięcia wygranej nawet bez walki zapewniają solidną porcję rozrywki wszystkim fanom gatunku battle royale.

Technikalia

Rocket Royale prezentuje nieco kanciasty, kreskówkowy styl graficzny, adekwatne dźwięki, możliwość personalizacji postaci oraz dynamiczną akcję.

Za produkcję odpowiada studio OneTonGames.

Zobacz także

0 komentarzy