School of Chaos Online

Opis gry keyboard_arrow_down
School of chaos online mmorpg
5,00 / 5

School of Chaos Online jest bardzo nietypową grą MMO, która pozwala na wcielenie się w ucznia szkoły całkowicie pozbawionej obecności członków grona pedagogicznego. Gra łączy w sobie elementy licealnego życia towarzyskiego oraz atmosferę ucisku i niewoli, która wynika ze śmiertelnie groźnej sytuacji, w jakiej znalazła się cała szkoła.


Warstwa Fabularna

School of Chaos Online pozwala na prowadzenie bardzo nietypowej rozgrywki. Jako jeden z uczniów-więźniów szkoły, w której nie ostał się ani jeden nauczyciel, musimy nauczyć się sobie radzić w tej trudnej sytuacji. Brak nauczycieli oznacza również brak zasad, więc nawet najłagodniejsi uczniowie muszą poznać tajniki samoobrony i sztuki przetrwania, by bronić się przed starszymi i silniejszymi dzieciakami.

Rozgrywka

Oprócz czatowania, odgrywania postaci czy po prostu spędzania czasu w grze ze znajomymi, bardzo ważną kwestią w School of Chaos Online jest walka. Nawet jeżeli nie będziemy chcieli nikogo "kocić", musimy umieć się bronić w razie ataku innych graczy. Twórcy przewidzieli na tą sytuację ponad 30 różnych ciosów, a także mnóstwo rodzajów broni oraz pancerzy.

Rozgrywkę urozmaica możliwość dodawania własnej zawartości w postaci dostępnych dla innych graczy zadań. Nie sposób trafić na dwóch takich samych uczniów - twórcy gry zaprojektowali ponad pięć miliardów kombinacji wyglądu postaci.

W grze występuje także crafting, na który składa się opcja ulepszania przedmiotów. School of Chaos Online to także system housingu, system petów, ekonomia oraz cała gama opcji społecznościowych, a w tym system klanów, który pozwala na prowadzenie wojen klanowych.

Rozgrywka toczy się w otwartym, sandboksowym środowisku sporych rozmiarów szkoły.

Technikalia

Zasady gry, a także jej oprawa graficzna i dźwiękowa, są bardzo proste. Wizualnie środowisko w tym tytule zostało przedstawione w kreskówkowej stylistyce. Za produkcję odpowiada niezależne (garażowe) studio VNL Entertainment.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz