School of Dragons

Opis gry keyboard_arrow_down
Schoolofdragons
3,00 / 5

School of Dragons być może nie jest skierowana do tych najmłodszych, którzy mogą się przestraszyć postaci smoków, ale jej wartości edukacyjne i przyjemny gameplay z pewnością trafiają w gusta młodzieniaszków. Gra oparta jest na znanym filmie animowanym DreamWorks Jak wytresować smoka. Podczas rozgrywki spotkamy postacie i miejsca, które mieliśmy okazję oglądać na wielkim ekranie, w tym głównego bohatera filmu - Czkawkę. Gatunki smoków, które pojawiają się w grze również wyglądają znajomo.

Mimo, iż ta produkcja należy do gatunku MMORPG to nie należy się po niej spodziewać tradycyjnych misji w stylu: "zabij 10 wilków", "zabij 10 owiec" itp. W School of Dragons zadania polegają na rozmaitych aktywnościach, które są związane z walką jedynie pośrednio. Możemy na przykład brać udział w wyścigach smoków czy w zawodach strzelania do celu. Za wszystkie zadania dostajemy walutę, którą możemy trwonić w sklepiku z kosmetycznymi akcesoriami.

Najważniejszym elementem sa oczywiście smoki. Posłużą one nam nie tylko jako środek transportu, ale będziemy musieli się nimi opiekować. Karmienie to nie wszystko, ponieważ pokarm musimy zdobywać - możemy sadzić i uprawiać rośliny lub łowić ryby. Poza tym zwierzak wymaga ustawicznej uwagi, a czym więcej czasu spędzimy na zabawie z nim, tym inteligentniejszy i potężniejszy się stanie.

W grze istnieje możliwość wyłączenia opcji sieciowych, aby wyeliminować zagrożenia związane z kontaktem z nieznajomymi. Tak więc jest to nietypowe MMORPG, które przy pomocy jednego kliknięcia może stać się grą single player.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz