Shadowgun Legends

Opis gry keyboard_arrow_down
Shadowgun legends mmorpg
5,00 / 5

Shadowgun Legends to mobilny FPS z doskonałą grafiką, ciekawą fabułą i wciągającą rozgrywką. Gra została opracowana przez czeskie studio Madfinger Games.


Warstwa Fabularna

Akcja gry toczy się na futurystycznej Ziemi, która od dekady znosi ataki krwiożerczych najeźdźców z kosmosu. Gracze wcielają się w elitarnych żołnierzy szkolonych do walki z nieznanym wrogiem. Stanowiąc ostatnią linię obrony naszej planety, dla kosmitów są najgorszą zmorą, jednak dla ziemian prawdziwymi gwiazdami.

Rozbudowana kampania fabularna zawiera ponad sto misji, które można przejść samotnie lub w trybie koooperacji. Działania graczy mają wpływ na świat gry. Ulega on przemianom, odpowiednio dostosowując się do ich poczynań.

Rozgrywka

Akcja gry toczy się w całości w czasie rzeczywistym, a swoją dynamiką spokojnie dorównuje większości PC-towych FPS-ów. Oprócz tradycyjnych dla strzelanek mechanik w Shadowgun Legends występują elementy RPG, dzięki którym użytkownicy mogą faktycznie "zobaczyć" swój staż w grze.

Zabawa polega na toczeniu kooperacyjnych potyczek przeciwko hordom kosmicznych najeźdźców. Dostępne są także tryby dla pojedynczego gracza oraz intensywnego PvP.

Grę rozpoczynamy od stworzenia postaci. Do pierwszej misji przystępujemy z najsłabszym wyposażeniem. Dopiero dzięki własnym postępom w zabawie, możemy zdobyć doświadczenie i fundusze na ulepszanie swojego wojaka. Samych broni i gadżetów, które można ulepszać, jest kilkaset rodzajów. Dodatkowo podczas gry można znaleźć (lub zakupić) część pancerza, który dodatkowo zwiększa nasze zdolności bojowe.

Technikalia

Shadowgun Legends to jedna z najbardziej dopracowanych gier mobilnych, jakie są obecnie na rynku. Grafika stoi na bardzo wysokim poziomie, prezentując całą gamę świetnych efektów, takich jak HDR bloom czy wysokiej jakości cieniowanie.

W jednym meczu PvP może brać udział maksymalnie ośmiu zawodników.

Zobacz także

0 komentarzy