Legends of Aria

Opis gry keyboard_arrow_down
Shardsonline
3,50 / 5

Legends of Aria, czyli dawniej Shards Online to MORPG bez klas postaci, questów i stref bez PvP.

Innymi słowy jest to prawdziwie hardcore'owe MMORPG, które ucieka od standardów narzucanych przez nowoczesne gry. Świat gry i przygody mają się rozwijać stopniowo, wraz z postępami graczy oraz odkrywaniem kolejnych lokacji. Na nieostrożnych czyha permanentna śmierć.

Dodatkowym smaczkiem jest możliwość tworzenia przez graczy własnych serwerów - shardów, na własnych zasadach.

Najważniejszą jednak kwestią jest żyjący świat. Nie spotkamy tutaj NPC-ów, którzy hurtem będą rozdawali identyczne zadania dla każdego, kto do nich podejdzie. W Shards Online wszystko ma swoje konsekwencje - jeżeli ukradniemy jajo z legowiska smoka to może się to stać przyczyną jego ataku na okoliczne wioski i nie będzie to atak widoczny tylko dla nas, ale będzie to coś na skalę globalną. 

Niesamowitą sprawą jest rozwój postaci - to, że nie ma odgórnie narzuconych klas to pikuś. Gracze mają szansę przechytrzyć śmierć i sięgnąć po nieśmiertelność, by stać się bogami. Jako bogowie gracze mają zupełnie nowe możliwości i bezpośrednio kontrolują dane regiony. Mogą na przykład opętać dowolnego NPC-a w grze i go kontrolować, lub przyzywać dowolne stworzenia i umieszczać je na drodze nieostrożnych graczy. To tylko przykłady, bo możliwości jest o wiele więcej.

Zobacz także

1 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz