SimCity BuildIt

Opis gry keyboard_arrow_down
Simcity buildit mmorpg
5,00 / 5

SimCity BuildIt to sieciowa strategia ekonomiczna umożliwiająca budowę i zarządzanie własnym miastem oraz rywalizację w czasie rzeczywistym z graczami z całego świata.


Warstwa Fabularna

Akcja gry toczy się w czasach bliskich współczesności z możliwością rozwoju w futurystycznym kierunku. Jest to kolejna gra z serii SimCity, więc fabularnie rzecz dzieje się w tym samym uniwersum.

Rozgrywka

SimCity BuildIt łączy w sobie cechy najpopularniejszej serii city builderów w historii z mechanikami tradycyjnymi dla przeglądarkowych gier strategicznych. Każdy z graczy zarządza swoim własnym współczesnym miastem. Będąc burmistrzami, muszą dbać o prawidłowy rozwój przyszłej metropolii oraz o zdrowie, edukację, bezpieczeństwo, pracę i wygodę jej mieszkańców. Jeżeli ich potrzeby nie zostaną zaspokojone, wyprowadzą się, a miasto pozostanie bez swojego głównego źródła utrzymania, czyli podatków.

W trakcie rozgrywki pojawia się możliwość wzięcia udziału w rozmaitych zabawnych zadaniach, eventach i turniejach. Gracze mogą rywalizować ze sobą nie tylko gospodarczo, ale także przykładowo zsyłając na miasta rywali rozmaite kataklizmy w specjalnym trybie. Możliwe jest wypowiadanie wojny innym metropoliom. W grę wchodzi także handel pomiędzy miastami użytkowników oraz czat umożliwiający kontakt wszystkim burmistrzom.

Technikalia

SimCity BuildIt jest grą, którą opiekuje się zespół z EA Games. Jest to oficjalna wersja gry, będąca kontynuacją poprzednich, solowych części tworzonych oryginalnie przez Maxis.

Ta produkcja charakteryzuje się sympatyczną trójwymiarową grafiką i możliwością współnej zabawy i interakcji z graczami z całego świata.

Zobacz także

0 komentarzy