Skara - The Blade Remains

Opis gry keyboard_arrow_down
Skara
0,00 / 5

Skara - The Blade Remains to sieciowa, arenowa gra zręcznościowa, osadzona w fantastycznym uniwersum.

Skara to gra, która zmieniała swój kształt kilka razy, ale można jej to wybaczyć, ponieważ w chwili, w której piszę ten opis gra znajduje się dopiero w fazie alfa. Według informacji na oficjalnej stronie Skara oferuje arenowe potyczki dla maksymalnie szesnastu graczy. W rzeczywistości jednak oddano w nasze ręce tryby: 1vs1, 3vs3. oraz planowany od dłuższego czasu tryb 5vs5.

Rozgrywka polega na dynamicznych starciach pomiędzy drużynami graczy. Nasza postać posiada cały szereg mozliwości, w tym uniki, bloki, kobinacje ataków, ataki specjalne, umiejętności itd. Walka jest mocno zręcznościowa. Mecze są szybkie, a areny skonstruowane tak, by camperzy nie mieli pola do popisu. 

Jak na zwykłą arenówkę Skara zaskakuje zapleczem fabularnym. Twórcy zadbali o to, by postacie miały bogate historie. Ciekawostką są eventy, dzięki którym gracze mogą stać się częścią fabuły gry - najlepsi podczas specjalnych eventów zostaną zapisani w historii gry, jako generałowie i przywódcy całych kultur, a nowiny o nich będą pojawiały się w mediach społecznościowych developerów. Dodatkowo autorzy najciekawszych nagrań video również będą mieli swoją szansę na "nieśmiertelność".

Swoich postaci nie tworzymy, jedynie wybieramy z już gotowej palety, jednak możemy je personalizować dzięki przedmiotom kosmetycznym.

Zobacz także

0 komentarzy