SkySaga

Opis gry keyboard_arrow_down
Skysaga
3,33 / 5

SkySaga to voxelowa gra MMO, która na pierwszy rzut oka może przypominać sławnego Minecrafta, jednak ma do zaoferowania znacznie więcej.

Rozpoczynając grę musimy zaprojektować swojego awatara poprzez dobór płci, fryzury i koloru skóry. Gdy skończymy zabawę z kreatorem zostajemy przeniesieni na wyspę, która od tej pory staje się naszą prywatną bazą, którą możemy przebudować dowolnie, według własnego uznania. Każdy gracz posiada własną bazę, do której może zapraszać znajomych lub udostępniać jej zdjęcia, które są oceniane przez innych graczy.

W swojej posiadłości możemy uruchomić portal, dzięki któremu będzemy mogli wyruszać na wyprawy, podczas których możemy zdobywać doświadczenie, receptury craftingowe oraz materiały i gotowe przedmioty. Nasza postać zdobywa doświadczenie i kolejne poziomy, dzięki którym odblokowuje nowe receptury i możliwości w craftingu. Gracze oprócz budowania mogą także konstruować broń, której będą używali podczas przygód.

Walka jest zręcznościowa - zero targetingu, ale jest równocześnie stosunkowo prosta, ponieważ postacie graczy nie korzystają z żadnych specjalnych umiejętności. Mapy do których wędrujemy po wejściu do portalu są proceduralnie generowane, więc każda przygoda i wyprawa jest nieco inna. Możemy także pojedynkować się z innymi graczami podczas rozgrywek PvP.

W porównaniu do innych voxelowych produkcji SkySaga wyróżnia się bardzo dobrą grafiką, ciekawym i kolorowym stylem oraz dynamicznym oświetleniem. 

Zobacz także

2 komentarzy

Wyszukiwarka

Najnowsze video

Forum dyskusyjne

Dodaj nas

Ankieta

Moja obecna postać w MMORPG jest...

Wyniki

Obrazek dnia

Aaaa

Kalendarz