Soccer Battle Royale

Opis gry keyboard_arrow_down
Soccer battle royale mmorpg
5,00 / 5

Soccer Battle Royale to gra, której twórcom udało się dokonać niemożliwego, czyli połączyć symulator piłki nożnej z zasadami battle royale.


Warstwa Fabularna

Niewiele można powiedzieć o fabule tej gry, ponieważ nie została ona jasno określona. Nie ma to jednak w zasadzie żadnego znaczenia dla przebiegu rozgrywki.

Rozgrywka

Zabawa polega na rozgrywaniu sieciowych meczy w trybie każdy na każdego. Nie ma tu żadnych drużyn ani stron. Każdy uczestnik zabawy jest zarówno strzelcem, pomocnikiem, jak i bramkarzem reprezentującym tylko i wyłącznie siebie. Bronią każdego zawodnika są wyłącznie jego nogi i nie chodzi bynajmniej o ciosy karate. Pole bitwy to boisko, na którym znajdują się ogromna ilość bramek, ponieważ każdy zawodnik ma swoją własną, indywidualną bramkę. Podobnie wygląda sprawa piłek, które co prawda są do użytku wspólnego, ale również biorą udział w grze w masowej ilości. Gracze muszą więc skutecznie bronić swojej bramki, w między czasie starając się strzelić gola któremuś z pozostałych graczy. Strzelona brama równa się wyeliminowaniu z gry przypisanego do niej gracza. Zwycięzcą zostaje ten piłkarz, który do końca meczu nie straci żadnej bramki.

W grze występuje także cała gama usprawnień, których użycie w trakcie meczu urozmaica rozgrywkę. Są to na przykład zamrażające karabiny, działa grawitacyjne, osłony i prześpieszacze.

Technikalia

Soccer Battle Royale umożliwia rozgrywkę w trybie single player, a także w kilku trybach multiplayer. Bardzo prosty, niemal niedbały styl grafiki jest nadrabiany przez innowacyjne zasady i wysoką grywalność. W jednym meczu może brac udział do 100 graczy.

Za tę produkcję odpowiada niezależne studio DitzelGames.

Zobacz także

0 komentarzy